Rüyada Burak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Burak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Burak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Burak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Burak görmek ne anlama gelir? Rüyada Burak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Burak dini rüya tabirlerinde Burak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Peygamberimizin miraca çıktığı burağını rüyada görmek, yüksek mertebeye nail olmaya ve harbe çıkıp, ya harpten dönmeye yahut şehit olarak vefat etmeye delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda Hz. Peygamber (a.s.)'in binerek miraca çıktığı burağını görmeniz; yüksek mertebeye nail olacağınıza veya savaşa katılıp salimen döneceğinize veyahut da katıldığınız savaşta şehid olacağınıza yorumlanır.Bazı yorumculara göre: Rüyanızda Hz. Peygamber (a.s.)'in binerek miraca çıktığı burağını görmeniz; Allah yolunda insanları ir şad etmek üzere cihâda çıkacağınıza ve bu vesile ile derecenizin yükseleceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Hazret-i Peygamberimizin (s.a.v.) Miraç'ta bindiği bineği görmek yüksek derecelere ermeye ya da şehit olarak ölmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Peygamberimizin miraca çıktığı burağını rüyada görmek, yüksek mertebeye nail olmaya yahut şehid olarak vefat etmeye işaret eder.Bazı tabirciler, bu burağı gören kimse Allah yolunda insanları irşad etmek üzere cihat yapar ve derecesi yükselir demişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna