Rüyada Boğmak, Boğulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Boğmak, Boğulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Boğmak, Boğulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Boğmak, Boğulmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Boğmak, Boğulmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Boğmak, Boğulmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Boğmak, Boğulmak dini rüya tabirlerinde Boğmak, Boğulmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada boğulduğunu görse, kendisine yüklenen emanet ve velayetten dolayı muzdarip olur. Boğulması, boğucu bir hastalıktan dolayı ise, zulmen kazandığı şeyle azap edilmesine delalet eder. Eğer boğacak ip kendisini fazlaca sıkmışsa, o kimse o emanet ve velayetten menfaatlandığı şeyin bedel ve ücretiyle aranır. Eğer boğulmadan ölürse, o kimse muzdarip ve fakir olur. Eğer öldükten sonra dirilmiş ise, fakir olur ve Allah Teala (C.C.) Hazretleri onun bedelini verir ve zengin olur. Kendisine zulmeden kimseye zafer bulur.
Bir kimse kendisini asarak boğduğunu görse, üzüntü ve kedere ve o kimsenin evinde ve kendisini asıp boğduğunu gördüğü yerde ikamet etmemesine delalet eder. Boğmaca hastalığına yakalandığını gören kimsenin evinin rahat veyahut han ve dükkanı muattal bırakmasına delalet eder. bazen da kendisini boğmak, borç ile aranmaya ve sıkıştırılmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna