Rüyada Asa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Asa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Asa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Asa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Asa görmek ne anlama gelir? Rüyada Asa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Asa dini rüya tabirlerinde Asa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada asa görmek, şerefli, kuvvetli, kudretli ve halka yardım eden bir kimseye delalet eder. Rüyada elinde asa olduğunu gören kimse, şerefli, kudretli, halka yardım eden ve nifak çıkarmaya da meyilli olan bir kimseden yardım talebinde bulunur, maksadına nail, maliyle kuvvetli ve düşmanına galip gelir. Eğer asanın içi boş ve kendisi de ona dayanmış bulunuyorsa, o kimsenin malı gider. Ve onu halktan gizli tutar.
Asanın kırıldığını gören kimse, vali ise vazifesinden alınır, eğer tacir ise, ticareti elinden gider.
Asayı üzerinde bulunduğu yere vurduğunu gören kimse, o yere veya o yerde bulunan ve ona el koyan kimse üzerine, galip gelir. Eğer o yer üzerinde münakaşa ediliyorsa.
Rüyada asaya dönüştüğünü gören kimse, kısa zamanda vefat eder. Asanın kırıldığını gören kimse, şiddetli bir hastalığa tutulur ve o hastalık sebebiyle de kendisinin kuvvet ve kudreti gider.
Rüyada görülen asa kendisine itimat edilen bir kimsedir.
Rüyada bir değnek üzerinde yürüdüğünü gören kimse, gemiye biner.
Asa emre, yasağa, düşmana galip gelmeye, istek ve maksadına kavuşmaya delalet eder. Eğer asa cirit değneği ise, yalnızlığa; eğer badem ağacından ise, rüya sahibinin gerek hayır ve gerekse şer olsun bulunduğu durumundan ayrılmaya, eğer şeftali ağacından olursa, bazen rüya sahibinin dininde münafık olduğuna delalet eder. bazen da asa, yılana veya sihre delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Baston.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna