Rüyada Ağaç Tekne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ağaç Tekne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ağaç Tekne Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ağaç Tekne görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ağaç Tekne görmek ne anlama gelir? Rüyada Ağaç Tekne nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ağaç Tekne dini rüya tabirlerinde Ağaç Tekne anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen ağaç kap dünyalığa ve yolculukla elde edilecek mala, tekne vatanında elde edeceği dünyalığa, çanaklar ve taslar her nasıl olursa olsun, insanın geçimi için tedbir almaya delâlet eder. Çanak veya parmaklarını yaladığını gören kimsenin, rızkının tükenmesine ve ecelinin yaklaşmasına delâlet eder. Tekne, kadın veya hizmetçidir. Tekne, rüya sahibinin geçineceği ve rızkın kendisine geleceği yere delâlet eder.
Bir kimse rüyada birçok insanların büyük bir çanak veya büyük bir kap etrafında toplandıklarını görse, o kimseler kır ve köy halkından iseler, o kablar onların tarla ve arazilerine, eğer muharip iseler, onların harpte düşmana münafıklıkla idare etmelerine ve yemeğin aslı ve miktarı nispetinde harp meydanında ellerini mücadele ile tahrik etmelerine delâlet eder. Eğer alim iseler ve yemek de tatlı ise onların ilim için toplanmalarına delâlet eder. Eğer onlar fasık ve günahkâr kimseler ise ve yemekte balık ve kokmuş et olursa, onların zina yapan bir kadın yanında zina yapmak için toplanmalarına delâlet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen ağaç tekne dünyalığa ve yolculuklamala, tekne ise vatanında elde edeceği dünyalığa işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna