Rüyada Dabakçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dabakçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dabakçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dabakçı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dabakçı görmek ne anlama gelir? Rüyada Dabakçı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dabakçı dini rüya tabirlerinde Dabakçı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada dabak yapan kimseyi görmek, kan alan kimseye delalet eder. Çünkü dabakcı, hayvan derilerini islah eder, kan alıcı da insanın vücudunu iyileştirir. Rüyada bir doktoru dabakcı olarak görmek, o doktorun tabebette mahir ve üstad olmasına ve elinden birçok hastaların şifa bulduğuna delalet eder. Ancak o doktorun dabak ettiği deri bozulmuş ve kokmuşsa, doktorun cahil ve hileli bir kimse olduğuna delalet eder.
Dabakçı, eğer dünya işlerine delalet ederse, rüya sahibinin tehlikeden kurtulmasına, eğer din işlerine delalet ederse, rüya sahibinin kıtlık ve yoksulluk içinde olan bir fakire yemek yedirmesine işaret eder. Dabakçı, Islah edici bir adam yahut bir doktor ya da helak eden kimselerin geriye bıraktıkları mallarında tasarruf eden kimsedir. Bazan dabakçıyı görmek, üzüntü ve uğursuzluğa delalet eder. Dabakçı zalim bir kimseye de delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna