Rüyada Çimdiklemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çimdiklemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çimdiklemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çimdiklemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çimdiklemek görmek ne anlama gelir? Rüyada Çimdiklemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çimdiklemek dini rüya tabirlerinde Çimdiklemek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada bir insanı çimdiklediğini görse, çimdiklediği adamın malına göz diker. Çimdiklendiğinde parmakları arasında kalan et miktarınca eline mal geçer. Rüyada birisinin budunu çimdiklerse, o adamın hanımına hainlik eder. Karnını çimdiklerse, o kimse o adamın gizli olan malına göz diker. Uyluğunu çimdiklerse, kavim ve kabilesinin malına göz diker. Elini çimdiklerse, erkek kardeşinin malına göz diker. Bir kimseyi rüyada zehirli bir hayvanın ısırması, o kimsenin kötü bir söz işitmesine delalet eder. Bazan da rüyada yılan ve akrep gibilerin ısırması, ışınlan kimsenin haram olarak kazanacağı ve akıbetinin zarar ve azab olacağı bir mal kazanmasına delalet eder.


Diyanet Ruya : İmam-ı Nablusî’nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında bir başka insanı çimdiklediğini görmesi; o kişinin Çimdiklediği insanın malına göz dikeceğine ve çimdikleme esnasında Parmakları arasında kalan et miktarınca o adamın malından eline mal geçeceğine işaret şeklinde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir başkasının budunu çimdiklediğini görme; o adamın eşine hainlik yapacağına, eğer o adamın karnını çimdiklediğini görürse; onun gizli olan malına göz dikeceğine, uyluğunu çimdiklediğini görürse; o kimsenin kabilesinin bütün malına göz dikeceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Birini çimdiklemek onun malını kıskanmaya, But ve kalçasından birini çimdiklemek onun eşine kötü gözle bakmaya, Birinin elini çimdiklemek kazancını kıskanmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada bir insanı çimdiklediğini görse, çimdiklediği adamın malına göz diker. Rüyada birisinin kalçasını çimdiklerse, o adamın hanımına hainlik eder.uyluğunu çimdiklerse, millet ve kabilesinin malına göz diker.Elini çimdiklerse, erkek kardeşinin malına göz diker.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna