Rüyada Çekmece Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çekmece Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çekmece Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çekmece görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çekmece görmek ne anlama gelir? Rüyada Çekmece nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çekmece dini rüya tabirlerinde Çekmece anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada çekmece görmek, bekar erkek için evlenmeye, kız için de kendisini muhafaza edecek bir kocaya delalet eder. Bazan bu çekmeceyi koyup altına girmek, hile ve nifak ile onu gizler.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir çekmece görmesi; o kimsenin sadık bir eşi, güvenilir bir hizmetçisi ve iyi kalpli bir dostu olduğuna yorumlanır. Kişinin rüyasında yeni bir çekmece satın aldığını görmesi; güzel bir hanımla evleneceğine işaretle tabir olunur. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bekâr bir kimsenin rüyasında çekmece görmesi; o kimsenin evleneceğine, bekâr bir kızın rüyasında çekmece görmesi; o kızın kendisini koruyacak iyi bir koca ile evleneceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Küçük sandık, masa, dolap vs. gözü kıymetli şeylere, Çekmece görmek bekar kimse için evlenmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada çekmece görmek, bekar erkek için evlenmeye, kız için de kendisini muhafaza edecek bir kocaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna