Rüyada Yelpaze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yelpaze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yelpaze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yelpaze görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yelpaze görmek ne anlama gelir? Rüyada Yelpaze nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yelpaze dini rüya tabirlerinde Yelpaze anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » ÇağdaşUlema: Rüyada yelpaze; gerçek maksatların gizlenmesi anlamına gelir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada yelpaze görmek, rahatlığa, mihnet ve sıkıntılardan kurtulmaya ve fakirleştikten sonra zengin olmaya delalet eder. Özellikle Yemen yelpazesi olursa. Bazan yelpaze, kocaya ve çocuğa delalet eder. Eğer yelpaze hurma yaprağından ise, yolculukla mal elde etmeye delalet eder. Yelpaze insanların kendisinden müsterih olan bir adamdır.


İhya Rüya Tabirleri : Mihnet ve sıkıntıdan kurtulmaya, rahatlığa, yoksulluktan so a zengin olmaya; Yelpaze eş ve çocuğa, insanların kendinden hayır umdukları ve bunu buldukları kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada yelpaze görmek, rahatlığa, mihnet ve sıkıntılardan kurtulmaya ve fakiri eştikten so a zengin olmaya işarettir. Bazen yelpaze, kocaya ve çocuğa işarettir. Yelpaze insanların kendisinden müsterih olan bir adamdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna