Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Yarasa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Yarasa görmek ne anlama gelir? Rüyada Yarasa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Yarasa dini rüya tabirlerinde Yarasa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Yarasa görmek; yoldan çıkan insanlara…

Bir yarasanız olduğunu görmek; sapkın kişilerle dost olduğunuza…

Yarasanızın elinizden uçup gittiğini görmek; sapık bir kişinin sizinlearkadaşlıktan ayrılacağına işarettir.

» Çağdaş Ulema: Yarasa görmek; tehlikeli bir işle karşılaşacağınıza…

Yarasa yakalamak; bir süre sonra durumunuzun düzeleceğine veyahasta bir yakınınız varsa iyileşeceğine…

Çok sayıda yarasa görmek; iyi bir ekonomik girişim gerçekleştireceğinizeişarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Yarasa kuşu görmek zina mahsülü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin eldenz gitmesine; Salih bir kimsenin yarasa görmesi - bu kuş İsa Aleyhisselamın mucizelerinden olduğu için- sünnetii yaşamaya ve yaştamya, gerçeği bildiren delileri açıklamaya, Yarasa ibadet ehli kimseye, işsizlik ve tembelliğin gitmesine, Bir yere yarasanın girmesi oranın harap olmasına; Yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, çok ibadet etmekle beraber, yolunu kaybetmiş bir adama işarettir. Yarasa bulduğunu gören, böyle bir şahısla dost olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada yarasa görmek, hırsızlık gibi kötü bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, bazı kere de Sünnet-i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açıklamaya işarettir. Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, işsizlik tenbellik ve korkunun gitmesine işarettir.Rüyada yarasa görmek, gebe kadınlar için hayırdır. Kara ve deniz yolcusu için yarasa iyi değildir. Yarasa girdiği görülen yerin harap otmasına işarettir.Yarasa, ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna