Rüyada Tuz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tuz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tuz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tuz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tuz görmek ne anlama gelir? Rüyada Tuz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tuz dini rüya tabirlerinde Tuz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Tuz; para veya husumet demektir.

Tuz görmek; nakit para elde edeceğinize…

Tuz yemek; zahit olacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada tuz görülmesi; mal ve nimete işaret şeklinde yorumlanmaktadır. Kirmânî'nin yorumuna göre: Rüyanızda tuz satın aldığınızı veya kendinize tuz verildiğini görmeniz; sizin para bulacağınıza veya hasta iseniz şifa bulacağınıza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Takvaya, hayır ve nimete, zahmetsiz rızka, emniyet ve güvene, güzel kadına, İki hasım arasında görülen tuz bu düşmanların barışmasına, Tuzcu görmek, mal sahibi, ara bulmayı seven birine, Tuz ekmek yemek yoksul yaşamaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Tuz satın aldığını yahut kendisini verildiğini gören, para alır. Hastaysa, şifa bulur.
Ebu Said'ül Vaaz diyor ki: Tuz yemek; ni'mettir. Birine tuz veren, ona mal verir.
Cafer-i Sadık'ın rüyaya verdiği manalar şöyle: Para, haya, hayırlı iş, bol mal, ve sadık hademe. Siyah ve kirli tuz ise, sahte para, kötü söz, üzüntü ve hareketsizlik ile yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen tuz, zahmet çekilmeden ele geçirilen maldır.Rüyada iki düşman arasında görülen tuz. onların birbirleriyle barışmalarına işarettir. Bir kimse rüyada bir yerde halkın huzurunun bozulduğunu görse, orada zulüm ve kıtlık olacağına işarettir. Tuz, meşguliyet ve hastalıktır.Beyaz tuz, dünyaca takvalık, hayır ve nimettir.Rüyada ekmek ile tuz yediğini gören kimse, dünyalıktan az bir şeyle kanaat eder. Tuzluk, güzel bir hizmetçiye işarettir.Korku halinde bulunan bir kimse, rüyada tuz görse, emniyete kavuşur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna