Rüyada Topuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Topuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Topuk Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Topuk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Topuk görmek ne anlama gelir? Rüyada Topuk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Topuk dini rüya tabirlerinde Topuk anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada topuk, işinizdekidüzene ve halkın kazancına işarettir.

Ayak topuğunuzun kırıldığını görmek; pişman olacağınız bir işleuğraşacağınıza…

Topuğunuzun yarıldığını veya yaralandığını görmek; daha az pişmanolacağınız bir işe işarettir.

» CabirMağribî: Ayak topuklarınızı kesipyırtıcı hayvanlara yedirdiğinizi görmek; kazandığınız malları düşmanlarayedireceğinize…

Topuğunuzun düştüğünü görmek; işinizin kötüleşeceğine ve perişanlığaişarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada topuk görmek, kumar oynayan bir çocuğa delalet eder. Bazı tabirciler rüyada topuğunun kırıldığını gören kimse, ölür veya ona bir gam veya bir musibet yahut bela ya da bir mihnet isabet eder.
Rüyada kendi topuğunu ve ökçesi üzerindeki sinirini alçalmış olduğunu gören kimse kuvvet, yiğitlik ve cesarete nail olur.
Bekar kimse için topuk görmek, hanıma delalet eder.
Aşık adı edilen kemikle rüyada oyun oynamak oyun oynayan kimse için batıl söze delalet eder.
Aşık oyununda birisini yenen kimse, uyanıkken o adamı kahreder.
Hasta olan bir kimse, topuğunun kırıldığını görse, ölür.
Topuk insanların malıdır. Bundan dolayı bir kimse topuğunun zail olduğunu görse, o kimsenin malı elinden gider.
Rüyada topuğunun güzel ve endamına uygun olduğunu gören kimse, hakkında evlenmek veya mülk edinmek için yahut hizmetçi ya da hayvan almak gibi arzu ettiği şeyler de hayırlı ve mübarektir.
Bir kimse çirkin veya siyahlanmış yahut tırmalanmış ya da kırılmış aşık kemiği görse, bu rüyanın akıbeti pişmanlık ve zarardır.
Bir kimse rüyada yanında birtakım aşıkların bulunduğunu görse: «Memeleri tomurcuklanmış bir yaşıt kızlar» (Sure-i Nebe, ayet 33) mealindeki ayet işaretince, o kimse bakire olan birkaç kızla evlenir.


İhya Rüya Tabirleri : mala, kumar oynayan çocuğa, bekar için kadına, Hastanın topuğunun kırılması ölmesine, Güzel ve endamına uygun topuk binitten, eşten ve dünyalıktan arzu ettiği şeyi elde etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Ökçe.)


MollaCami Tabiri : Rüyada topuk görmek, kumar oynayan bir çocuğa işarettir.Bazı tabirciler rüyada topuğunun kırıldığını gören kimse, ölür veya bir musibet yahut bela ya da bir mihnet isabet eder, demişlerdir.Bekar kimse için topuk görmek, hanıma işarettir. Hasta olan bir kimse, topuğunun kırıldığını görse, ölür. Topuk insanların malıdır. Bundan dolayı bir kimse topuğunun zail olduğunu görse, o kimsenin malı elinden gider.Rüyada topuğunun güzel ve endamına uygun olduğunu gören kimse, hakkında evlenmek veya mülk edinmek için yahut binek almak gibi arzu ettiği şeyler hayırlı ve mübarektir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna