Rüyada Terzi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Terzi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Terzi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Terzi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Terzi görmek ne anlama gelir? Rüyada Terzi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Terzi dini rüya tabirlerinde Terzi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Rüyada terzi; yalancı kişiye işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda kendiniz için elbise veya çamaşır dikildiğini görmeniz; sizin kendinizi düzelteceğinize, rüyanızda dikiş diktiğinizi, fakat iyi dikemediğinizi görmeniz; sizin iki tarafı uzlaştıracağınıza, fakat bunu başaramayacağınıza, rüyanızda hanımınız için bir şey diktiğinizi görmeniz; sizin eziyet göreceğinize yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Katibe, nikah kıyan memura, insanların arasını bulan kimseye, ülfet ve ünsiyete, hoş geçime delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyasında kendisi için elbise vb. diken, nefsini ıslah eder. Güzel dikiş dikemediğini gören, karışıklıkları düzeltmeye çalışır. Fakat, muvaffak olamaz. Karısı için bir şey diken, mihnet çeker.
Kirmani demiştir ki: Terzi; dağınık işleri düzelten, halkın arasını bulan bir adamla tabir olunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada terzi görmek, ülfete ve insanların arasını ıslaha işarettir. Bazen terzi, katibe ve nikah kıyan kimseye işarettir. Terzi görmek, kendisinden geçen bir şeyi yerine getirmeye çalışan adama veya işlediği işten pişmanlıkduyan kimseye işarettir. Terzinin kendisi için bir şey dikmesi dininin güzelliğine işarettir. 1yi beceremediği halde bir şeyi diktiğim görse, toplanması mümkün olmayan dağınık ve müteferrik işleri bir araya toplamaya çalışır. Kadın için elbise diktiğini gören kimseye, sıkıntı isabeteder. Rüyada yırtık ve sökük terzi görmek, iyiliğe ve sevaba ya da hastalıklardan afiyet bulmaya işarettir.Bir kimse rüyada hanımın elbisesinin yırtılıp avret yerinin açıldığını görse ve kendisi oraya dikiş yamalayarak örtse, o kimse hanımına çirkin bir şey isnat eder, so a da ondan özür diter. Bir kimse rüyada kendi yırtık elbisesiniyamaladığını görse o kimse akrabalanna düşman olur ve hayırsız kimselerle arkadaşlık yapar. Bazı tabirciler, sökük ve yırtıcı dikmek günahtan dönmektir. Bazıları da mazlum ve hak sahibi ite helallaşmaksızın batıl birşey ile özür dilemektir, dediler.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna