Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Terlik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Terlik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Terlik görmek ne anlama gelir? Rüyada Terlik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Terlik dini rüya tabirlerinde Terlik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » ÇağdaşUlema: Terlik görmek; birine boyun eğmek zorunda bırakılacağınıza ve bukonuda dikkatli olmanız gerektiğine…

Terlik satın almak; büyük bir hata yapacağınıza...

Birinin size terlik hediye ettiğini görmek; bekârsanızevleneceğinize, evli bir bayansanız kocanızın isteklerine boyun eğeceğinize…

Ayağınızda terlik olduğunu görmek; ev içindeistenmeyen bir olayla karşılaşacağınıza…

Tahta terlik/ takunya görmek; muhtemelen kudretdüşkünü ve kavgacı biri olacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda ayağınızda güzel bir terlik görmeniz; basit bir rahatsızlık geçireceğinize, fakat çok çabuk tarafından iyileşerek işinize devam edeceğinize delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Renkli ve güzel terlikle yürümek bereket ve sürura, sevinç ve neş'eye, Terlik hizmetkara, evin hanımına, güç ve kuvvete, menfaat ve mala, rahatlığa ve yolculuğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Takunya.)


Seyyid Süleyman : Ayağına giydiği terlikle yürüyemeyen, bir kadınla yahut cariye ile alaka kurar.
Yürürken terliğinin biri ayağından çıkan şahıs, kardeşinden ve ortağından ayrılır ya karısını boşar, ya kölesini satar yahutta bunlardan biri vefat eder. Bir rivayete göre rüya sahibi, tam bir sene sonra ölür. Terliklerinin kaybolduğunu, kuyuya düştüğünü, sonra bulduğunu gören, ailesinden bir kadınla darılır ve ayrılır. Fakat araları bilahare düzelir. Ayağına yeni bir terlik giyen fakat, bunlarla yürümeyen, bakireyle münasebette bulunur. Kendisine verilen bir terliği saklayan, bir kadını muha-faza eder. Terlik eski veya kırık ise, kadın duldur. Terliğinin çalındığını veya başkasının giydiğini gören, birinin karısını aldatmaya çalışır. Kendisine başkasından kalan bir terliği kaybedip sonra bulan, çalışarak mal kazanır. Terliklerinin yandığını, kırıldığını yahut zorla ayağından, çıkarıldığını gören, niyet ettiği yolculuğu gerçekleştiremez.
Ebu Said'ül Vaaz diyor ki: Terlik giymek; Kara yolculuğu ile yorumlanır. Bir mecliste terlikle yürüyen, gayr-ı meşru münasebette bulunur. Terliğinin ökçesi kırılanın karısı kısır olur. Bir rivayete göre, nikahsız beraberliğe işarettir. Altı iki katlı bir terlik giyip, bir katı ayrıldığı halde düşmediğini görenin kızı olur. Terliğin bir katı ayrılmazsa, ana kız uzun bir ömür sürecek demektir. Fakat, bu terliğin bir katı düşerse, çocuk vefat eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna