Rüyada Şişe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Şişe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Şişe Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Şişe görmek ile alakali tabirler, Rüyada Şişe görmek ne anlama gelir? Rüyada Şişe nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Şişe dini rüya tabirlerinde Şişe anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada şişe görmek;kadına…

Birinin size şişe verdiğini görmek; fakir bir kadınla evleneceğinize…

Şişede gül veya menekşe yağı olduğunu görmek; zengin ve dindar birkadınla evleneceğinize…

Şişenin içinde nar veya armut şurubu olduğunu ve bunu içtiğinizigörmek; bir kadının malını yiyeceğinize…

Aynı şişenin kırıldığını görmek; yukarıda belirtilen kadının öleceğineişarettir.

» Cabir Mağribî: Şişede hoş kokulu bir şeyolduğunu görmek; hastalanacağınıza işarettir.

» Çağdaş Ulema: Şişe görmek; iyi ve hoşvakit geçireceğinize…

Kırılmış şişe görmek; acı gelişmelerle karşılaşacağınıza…

Boş şişe görmek; bir şeye ihtiyaç duyacağınıza, ancak onu eldeedemeyeceğinize…

Suyla dolu şişe görmek; iyi bir geleceğinizin olacağına işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında içinde su veya gülsuyu bulunan bir şişe görmesi; o kimsenin iyi bir hizmet verdiğine, kişinin rüyasında içinde şarap ve benzeri bir şeyin bulunduğu bir şişe görmesi; o kişinin itimatsız birisi olduğuna, kişinin rüyasında elinde bulunan şişeden su içtiğini görmesi; o kimsenin evinde bulunan hizmetçisinden hayır ve menfaat göreceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : evin hanımına yahut kadın hizmetçiye, sırları saklayan kadına, söz taşıyan dosta, İçi yağ dolu şişe kadın ve onun süsüne, Şişe kırıkları mala, İçi sidik dolu şişe zina yapan kadına, şişeye işemek zina yapmaya, Şişenin kırılması ev içinde meydana gelecek fitneye, Şişeler, muhtelif karakterdeki erkeklere, Şarap şişesi eşya nakletmekte mütereddit yahut hamile kadına, Şişe satan kimseyi görmek mal ve dünyalığı ile gururlanmaya, ahmak kimse ile dostluğa, Şişeci temiz geçime, cahillere yumuşak davranmaya, sırların açığa çıkmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Cam.)


MollaCami Tabiri : Rüyada şişe görmek, hanıma işarettir. Şişe, sırları gizlemeyen bir hanım veya söz götürüp-getiren bir dosttur. Bazen şişe hastalığa, bazen de zina yapan bir kadına işarettir. Bir kimse, içinde yağ olan şişeyi görse, o şişehanıma, içindeki yağ ise onun bezeğine işarettir. Rüyada şişe içindeki yağdan normal bir şekilde başına yağ sürse o, yağ o kimse için bir bezektir. Eğer başa sürülen yağ normal sürülmeyip üzerine de akarsa, o kimseye işinde isabet edecek üzüntü ve kedere işarettir. Kırılmış şişe maldır. Bundan dolayı rüyada şişe kırığı yüklendiğini gören kimse, mala erişir. Şarap şişesi, hizmetçi bir kadına işarettir. Bazen şişeler, cinsleri muhtelif adamlara işarettir, iseler, koğuculuğa, gizli şeylere muttali olmaya ve vefasız bir takım kimselere işarettir. Bir kimse rüyada bir şişenin kırıldığını görse, o kimsenin evinden fitne zail olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna