Rüyada Sapan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sapan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sapan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sapan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sapan görmek ne anlama gelir? Rüyada Sapan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sapan dini rüya tabirlerinde Sapan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Sapanla taş atmak; çirkinsöze...

Sapanlabirine taş attığınızı görmek; o kimseye beddua edeceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen sapan, hastanın yanına gelirse hastanın yerinden çıkaralmasına delalet eder. Bazan sapan, mütevelli'nin vazifeden alınmasına veya mahzurlu şeylerden menetmeye ya da elçi ve sefire delalet eder.
Rüyada bir adama sapama taş attığını gören kimse, sert ve katı olarak kalb kırıcı bir sözle taş attığı insanı, doğru bir işe davet eder.
Bir kimse rüyada kadınların kendisine taş attıklarını görse, sihirbazlar o kimse hakkında sihir yaparlar. Sapan, sıkıcı olan hak bir sözdür.
Rüyada elinde boş bir sapan bulunduğunu gören kimse, doğru bir işde söz söylemek ister.
Bazı tabirciler, taş atılmayan sapan, rüya sahibinin tevbe etmesine, masiyet ve günahtan kendisini bütün bütüne çekmesine delalet eder, dediler.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir adama sapanla taş attığını görmesi; o kimsenin sert ve katı olarak kalp kırıcı bir sözle taş attığı insanı, doğru bir işe davet edeceğine yorumlanır. Bir başka yoruma göre rüyanızda sapan görmeniz; devamlı bir şekilde içinizin sıkıldığına ve bundan dolayı da ne yapacağınızı şaşırdığınıza işaret eder. Bazı tabircilere göre: Bir kimsenin rüyasında taş atılmayan sapan görmesi; o kimsenin tövbe edeceğine, günahtan kendisini tamamıyla çekeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Elçi ve sefire, mütevellinin görevden alınmasına, mahzurlu şeylerden men etmeye, Birine sapanla taş atmak, kırıcı ve ağır bir üslupla o kimseyi doğru bir işe davet etmeye, Elinde boş pasan görmek, doğru bir işite söz söyleme isteğine, Taş atılmayan sapann tövbe etmeye, kendini günahlardan tamanen uzaklaştırmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Taşlamak.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna