Rüyada Peynir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Peynir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Peynir Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Peynir görmek ile alakali tabirler, Rüyada Peynir görmek ne anlama gelir? Rüyada Peynir nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Peynir dini rüya tabirlerinde Peynir anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada peynir, kazanca işarettir.

Kurutulmuşpeynir; bir yolculuktan elde edeceğiniz az mala…

Yaşpeynir; kendi memleketinizde elde edeceğiniz bol kazanca işarettir.

» Cabir Mağribî: Yaş peynir; kolay vezahmetsizce kazanılan mal ve nimete…

Kurutulmuşpeynir; yolculukta elde edilen az menfaate…

Ekmek ilepeynir yemek; sıkıntılarla dolu yolculuğa ve bu yolculukta kazanılacak azmenfaate işarettir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, hastalığa ve ardındançabucak iyileşmeye işaret eder.


Diyanet Ruya : Hasta bir kimsenin rüyasında peynir görmesi; o kişinin kısa süre sonra sağlığına kavuşacağına, eğer hasta değilse el bir miktar para geçeceğine işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada peynir görülmesi; helal mala ve rızka yorumlanır. Bir kişinin rüyasında ekmekle peynir yediğini görmesi o kimsenin yolculuğu esnasında biraz zahmet çekerek para kazanacağına, bir başka tabire göre de o kimsenin bir hastalığa yakalanacağına ve bir müddet sonra da şifa bulup iyileşeceğine işaret eder. Ebu Saîd el-Vaiz'in yorumuna göre: Rüyada peynir görülmesi rahata, sağlığa ve mala delalet eder. Rüyada taze peynir görülmesi hazır mala, ucuzluk ve berekete yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Rızık ve berekete, artan mala ve uzun ömre, hazır ve kolay elde edilen mala, senenin ucuzluk ve bolluğuna; Bekarın peynir görmesi nikaha, hamile kadın için çocuğa, gebelikten kurtulmaya, Peynir bazen faiz bulaşmış mala, Kuru peynir yolculuğa ve rızka, taazesi, kişinin yaşadığı yerde kavuşacağı rızka, Lezzeti iyi olmayan peynir zillet ve meskenete, Peynir ekmek yemek geçim sıkıntısına, Peyniri çeytin ve ekmekle birlikte yemek çabuk ele geçecek mala; Peynir şekere sevince, kolaylıkla elde edilecek rızka;Peynir mayası mala, ibadet ve takvaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada peynir görmek; malla yorumlanır. Taze peynir görmek; daha iyidir. Zahmetsiz ve bol maldır.
Kirmani'ye göre, kuru peynir, seferden hasıl olan maldır. Rüyasında peyniri ekmekle yiyen, seferden meşakkatle az mal temin eder yahut hasta olur ama iyileşir.
Ebu Said'ül Vaaz'da peyniri; hayır, bereket ve ni'metle yorumlamış, taze peyniri daha iyi saymıştır. O yılın bereketi ve ucuzluğu ile tevil etmiştir.


MollaCami Tabiri : Rüyada peynir, bekar için nikahlanmaya, hamile olan hanım için çocuğa, artan mala ve uzun ömre işarettir. Koyu sütten yapılan peyniri hamile kadının görmesi, gebeliğinden kurtulmasına işarettir.Bazen peynir, rızık ve berekete, faiz karışmış bir mala işarettir. Peynir, rahatlıkla beraber maldır. Yaş peynir, tabirde kuru peynirden hayırlıdır. Peynir, rüyayı gören için hazır mal ve senenin bolluğuna işarettir.Denilmiştir ki, kuru peynir, yolculuktur. Yine denilmiştir ki, bir kilo peynir onbin dirhem maldır. Peyniri ekmeğe katık edip yediğini gören kimsenin geçimi güç ve çetin olur. Denilmiştir ki, peyniri ekmek ve cevizle yediğinigörmek, rüyayı görenin haline göre peynirin her kalıbı yüz yahut bin dirhem maldır. Bazen de peynir zillet ve meskenete, kuruşu, yolculuğa ve rızka, tazesi de kendi yerindeki rızka işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna