Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Para görmek ile alakali tabirler, Rüyada Para görmek ne anlama gelir? Rüyada Para nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Para dini rüya tabirlerinde Para anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Çok sayıda bozuk paranızolduğunu görmek; biriyle husumet edeceğinize veya sıkıntı yaşayacağınıza…

Bozuk paraları attığınızıgörmek; üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.

» ÇağdaşUlema: Madenî para görmek; yapacağınız bir iş veya harcama konusunda dikkatetmeniz gerektiğine…

Madenî para almak; maddîzararla karşılaşacağınıza…

Madenî para harcamak; birişten beklenmedik bir kazanç sağlayacağınıza…

Yabancı ülkelere ait madenîparalar görmek; hiç ummadığınız birinden yardım alacağınıza…

Eski ve yabancı madenîparaların koleksiyonunu yaptığınızı görmek; ilginç ve sıra dışı bir olaylakarşılaşacağınıza…

Çok sayıda kâğıt para görmek;maddî zarara işarettir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında çok parasının olduğunu ve onları saymakla bitiremediğini görmesi; o kimsenin yapmayı tasarladığı bir işi bitiremeyeceğine veya çalıştığı iş yerinde birtakım ihmallerinden dolayı zarara uğrayacağına, kişinin rüyasında herhangi bir yolda giderken para bulduğunu görmesi; o kimsenin elinden bir miktar para çıkacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa; Para bazen dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan so a rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine; Gümüş para yutup abdest bozarkenn para çıkarıdığını görmek zındıklığa Altın yutup para çıkardığını görmek, imandan so a küfre düşmeye, Sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozmaya, Üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur'an'a tercih etmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin demiştir ki: Bakır vs.den basılmış para görmek; kavga, gürültü ve dedikodudur. Yanında çok sayıda para gören, üzülür. Evindeki paraları sokağa attığını gören, sıkıntıdan kurtulur. Para bulan, herhangi bir sebeple sahip olan; biriyle kavga eder.
Cabir'ül Mağribi'ye göre para; fakirlik ve iflastır. Bir rivayete göre, bir kap içinde para görmek; maldır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna