Rüyada Miğfer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Miğfer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Miğfer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Miğfer görmek ile alakali tabirler, Rüyada Miğfer görmek ne anlama gelir? Rüyada Miğfer nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Miğfer dini rüya tabirlerinde Miğfer anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada miğfer görmenin beştabiri vardır:

1-Kuvvet

2-Mal vebüyüklük

3-Evlat

4-İyilik

5-Sizikötülükten koruyacak herhangi bir vesile.

» İbn-i Sîrîn: Başınızda çelik miğfer olduğunu görmek; miğferin niteliğinegöre makamınızın yükseleceğine ve gücünüzün artacağına…

Miğferibaşınızdan çıkardığınızı görmek; izzet ve makamınızın azalacağınaişarettir.

» Kirmanî: Başınızda miğfer olduğunugörmek; kurnaz bir çocuğunuz olacağına işarettir. Miğferde görülen her türlüfazlalık veya eksiklik evlada yorulur.

» Cabir Mağribî: Başınızda açık renklibir miğfer olduğunu görmek; büyük bir şahsiyetin yardımıyla gücünüzü artıracağınıza…

Miğferinizibirine hediye ettiğinizi görmek; o kimseye destek olacağınıza ve gücüne güçkatacağınıza…

Başınızdakimiğferi çıkardığınızı görmek; durumunuzun kötüye gideceğine…

Miğferinizinkırıldığını veya zayi olduğunu görmek; gücünüzü ve saygınlığınızıyitireceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada miğfer görmek, düşmandan emin olmaya, mala, hanıma ve işsiz kimse için işe ve yolculuğa delalet eder. Miğfer, azarlayıp başa kakmağa, yahut korkudan veya baş ağrılarından halas olmaya delalet eder.
Bir kimse rüyada başında bir miğfer olduğunu görse, malmm noksan olmasından emin olur. Mezkur miğfer, kıymet'i olursa bu rüya sevinçli, zengin ve güzel bir kadına delalet eder. Miğfer kıymetsiz ise, çirkin bir kadındır.
Başında demirden bir miğfer olduğunu gören kimse kendisinin başkasına yaklaşmasına sebep olacak büyük bir tarassut ve meliklerin yanında derecelere erişir.
Miğfer, onu giyen kmıseden hileleri defeden reis kimseye delalet eder. Miğfer mel'k tarafından olursa, velayettir. Demir miğfer bekar adam için kudretli bir kimsenin evinden bir zevce ve düşman için heybet ve azamettir.


İhya Rüya Tabirleri : Yaptığı iyiliği başa kakmaya, azarlamaya, baş ağılarından yahut korkudan emin olmaya; yolculuğa, mal ve hanıma, işsiz kimsenin iş bulmasına; Değerli miğfer saygın ve güzel bir kadına, adi miğfer çirkin kadına, Başına bir miğfer giydiğini görmek malda nokksanlıktan emin olmaya ve onu zekat kalkarı ile korumaya, Çelik ve demir miğfer güce, kuvvet ve azamete, Bekarın miğfer giymesi bir büyüğün himmetine ve onun yardımı ile evlenmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada miğfer görmek, düşmandan emin olmaya, mala, hanıma veişsiz kimse için işe ve yolculuğa işarettir. Miğfer, azarlayıp başa kakmağa, yahut korkudan veya baş ağrılarından kurtulmaya işarettir. Bir kimse rüyada başında bir miğfer olduğunu görse, malının noksan olmasından emin olur. Mezkur miğfer, kıymetli olursa bu rüya sevinçli,zengin ve güzel bir kadına işarettir. Miğfer kıymetsiz ise, çirkin bir kadındır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna