Rüyada Köy Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Köy Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Köy Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Köy görmek ile alakali tabirler, Rüyada Köy görmek ne anlama gelir? Rüyada Köy nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Köy dini rüya tabirlerinde Köy anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: İsmini bilmediğiniz birköyde olduğunuzu görmek; hayra…

İsminibildiğiniz bir köyde olduğunuzu görmek; kötülüğe…

Köydençıktığınızı görmek; iyiye…

Köyegirmek; kötüye işarettir.

» Kirmanî: Harabe bir şehirden mamur bir köye girdiğinizi veköyde çeşitli nimetler olduğunu görmek; hayır, bereket, izzet ve bahta…

Yukarıdakininaksini görmek; şer ve bahtsızlığa…

Bir köyegirdiğinizi görmek; iyiye tabir edilir.

» Cabir Mağribî: Size bir köyverdiklerini görmek; köyün abatlığı ve güzelliği miktarınca menfaat eldeedeceğinize, bu köyün kurak veya harabe bir köy olduğunu görmek ise kötüye işarettir.


İhya Rüya Tabirleri :


İhya Rüya Tabirleri : Tanınan ve bilinen köy, o köyün kendisine, orada oturanlar, köye nisbet edilen şeylere, Tanınmayan köy karınca yuvasına, karanlık odaya, bozgunculuğa ve toplundan ayrılmaya, zulüm ve cehaletle gelen sapıklığa, Mamur köye girdiğini görmek biriyle kavga ettmeye, Şehirden köye geçmek iyi olanı bırakıp kötü olanı tercih etmeye, iyi olduğunu sanarak kötü bir şey yahut şer olduğunu sanarak iyi bir şey yapmaya, Köye girmek güzel amel işlemeye, köyden çıkmak zorluk ve sıkıntılardan kurtulmaya, Bir köyün harap olduğunu görmek, o köyün maruz kalacağı bela ve musibetlere delalet eder.


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Bir köyde olduğunu gören, dinde fesata düşer. Köyden şehire geldiğini gören, dinde selamet bulur, işlerinde hayra ulaşır, korkularından kurtulur, yeni ni'metler elde eder. Köyden çıkmak, iyidir. Bir köyün sel veya başka bir sebeple harap olduğunu görmek; o bölge hükümdarının zulmüne işarettir. Bir köye girenin eline, rızk geçer. Ağaçları kesilmiş, hayvanları alınmış yahut ekinleri yenilmiş bir köy görmek; orada yaşayanların zarurete, darlığa düşeceklerine işarettir. Köyü şenlenmiş görmek; hayır ve berekettir.
Köyde çalıştığını görenin, rızkı bol olur. Köyleri ölçtüğünü gören, başladığı işte muvaffak olur. Köyün büyüdüğünü görmek mal ve hayırdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna