Rüyada Kireç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kireç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kireç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kireç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kireç görmek ne anlama gelir? Rüyada Kireç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kireç dini rüya tabirlerinde Kireç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmamCafer Sadık (a.s): Rüyada kireç görmenin üç tabiri vardır:

1-Kötü haber

2-Çirkin ve nahoş sözler

3-Zor işler.

» Hz.Danyal (a.s): İstenmeyen tüyleri kireçle gidermek; giderilen tüy kadarmalınızın çoğalacağına, üzgünseniz bir o kadar sevineceğinize ve borçluysanızborcunuzun ödeneceğine işarettir.

» İbn-i Sîrîn: İstenmeyen tüyleri kireçlegidermek; zengin için malın çokluğuna, fakir için borcun ödenmesine ve kâfiriçin Müslüman olmaya yorulur.

» ÇağdaşUlema: Kireç yakmak; iyi bir yaşam için çaba göstermeniz gerektiğine…

Kireç ocağı görmek; ömrünüzünuzayacağına işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Dinde sebat etmeye, ilim ve amele, güzel övgüye, hastalıktan şifaya, sağlıklı anlaşmalara, elbiselerin yenilenmesine, makam ve rütbenin devamına, eş ve çocukların güzel hallerine; Kendini dünyadan alıp ahirete yönelen kimsenin yanında kireç görmek şüphelli kazanca, dinde nifak çıkarmaya yahut bid'at işlemeye; Kireç kuyusu yahut fırını varlıklı kimseye, sonu iyi olan sevindirici işlere, Kireç fırını yapmak velayet ve saltanata, ehli olmayan kimse için mala delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna