Rüyada Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kertenkele görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kertenkele görmek ne anlama gelir? Rüyada Kertenkele nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kertenkele dini rüya tabirlerinde Kertenkele anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Rüyada kertenkele görmek; ona-buna söz taşıyan ispiyoncu biriylearkadaş olacağınıza işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Kertenkele eti yemek;menfaate…

Evinizde kertenkele olduğunu ve ses çıkardığınıgörmek; evinizde bir musibetolacağına ve matem seslerinin yükseleceğine işarettir.

» Kirmanî: Kertenkele eti yemek;menfaate…

Kertenkele tarafındanısırılmak; herhangi bir kimseden zarar göreceğinize…

Kertenkeleöldürmek; düşmanınızı alt edeceğinize işarettir.

» ÇağdaşUlema: Kertenkele görmek; birtakım gizli düşmanların kötülükleriylekarşılaşacağınıza…

Yeşilkertenkele görmek;yapacağınız bir işte yanlış anlaşılacağınıza, ancak daha sonra aklanacağınıza…

Gri kertenkele görmek; birtakıminsanlara güveneceğinize, ancak bu güvenin kötüye kullanılacağına ve bununneticesinde sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kertenkele, halkın malına hile yapan bedevi bir Araptır. Rüyada kertenkele gören kimse, hastalanır. Bazı tabirciler, kertenkele, kötü ve mel'un bir kimsedir. Zira kertenkele sureti değişmiş olan şeylerdendir, denilmiştir.
Kertenkele kendisinden vahşet duyulan korkunç bir adama delalet eder. Bazan da kertenkele görmek, kazançta olan şüpheye veya şüpheli bir adama delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Hilebaz, kötü karakterli, melun bir kimseye, İnsana güven vermeyen şüpheli kimseye ya da şüpheli kazanca, Büyük kertenkele savaş taraftarı üst düzey bir yöneticiye ya da işsiz kimsenin iş bulmasına, Küçük, alaca kertenkele insanlar arasında ihtilaf çıkarran, koğucu ve gammaz bir kimseye; fakirlik ve üzüntüye, hasta bulunan eve bu kertenkeleden girmesi onun vefat etmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna