Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kaya görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kaya görmek ne anlama gelir? Rüyada Kaya nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kaya dini rüya tabirlerinde Kaya anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Kaya görmek; sağlığa…

Büyük kaya görmek; başarıya…

Bir kayaya tırmanmaya çalışmakama tırmanamamak; kötü bir durumla karşılaşacağınıza…

Bir kayayı yok etmek; birişinizin gecikeceğine…

Kayadan zorlukla inmek;bir tanıdığınızı kaybedeceğinize…

Kayadan düşmek; ansızıngerçekleşecek olan bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada kaya görülmesi sabırlı bir kadınla tabir edilir. Bir başka tabire göre rüyada görülen kayalar mala ve büyük bir kişiye delalet eder. Bir kimsenin rüyasında kayaları ve taşları olduğunu görmesi; o kimsenin büyük bir makama geleceğine veya mala sahip olacağına ya da güzel ahlâklı bir kimse ile dost olacağına yorumlanır. Rüyada görülen taşların renklerine göre de yorumları yapılır. Bir kimsenin rüyasında beyaz bir taş görmesi; o kimsenin hayır ve menfaate, sarı renkli bir taş görmesi; o kimsenin kötü bir kimse ile dost olacağına, kırmızı renkli bir taş görmesi; o kimsenin dini inancı olmayan bir kişi olduğuna, siyah renkli bir taş görmesi; o kimsenin münafık bir kimse ile iş yapıp ondan zarar göreceğine delalet eder. Rüyanızda taş topladığınızı görmeniz; bir yolculuk yaparak mal elde edeceğinize, rüyanızda bir boş araziden taş toplayarak şehre getirdiğinizi görmeniz; hile ile para kazanacağınıza, rüyanızda elinizdeki taşı bir başka taşın üzerine koyduğunuzu görmeniz, elinizdeki malınızı istemeyerek bir başkasına vereceğinize yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Basiretli hareket etmeye, uzun ömre, sebat etmeye, ev ve binite, nezaketsiz ve kaba insana yahut sabırlı ve kanaakar bir kadına, Yerleşim alanlarında görülen büyük taşlar ucuzluk ve bolluğa, Dağlarda görülen kayalar, insanlardan uzak yaşayan katı kalpli kimselere, İrice bir taşı delmek yahut ona bir şekil vermeye çalışmak, bir konuyu araştırmaya , Dağlardan kopup gellen ve bir yerde duran kayalar gafil ve cahil kimselere delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Taş.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen kayalar sabırlı bir kadına işarettir.Kayalar, işlerde basiretli hareket etmeye, sebatlı olmaya, uzun ömre, hayvanlara ve binaya işarettir.Kaya görmek bazen de nezaketsiz kaba ve günahkar bir kimseye işarettir.Rüyada şehir içinde görülen büyük taşların çokluğu, ucuzluğa ve bolluğa işarettir. Eğer kaya şöhrete işarettirse, o şöhret uzun bir müddet devam eder. Kadına işarettirse sabırlı ve kanaatkar olur. Dağlarda bulunan büyük taşları görmek, kalbleri katı bir takım adamlara işarettir. Bir kimse rüyada bir kaya üzerine indiğini veya onu yerinden oynatmaya çalıştığını görse, bu rüyanın tabiri dağların tabiri gibidir. Dağdan kopmuş ve yere düşerek kullanılamayan büyük kayalar, ölülereişarettir. Bazen de bu rüya, kalbi katı, gafil ve cahil kimselere işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna