Rüyada Islık Çalmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Islık Çalmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Islık Çalmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Islık Çalmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Islık Çalmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Islık Çalmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Islık Çalmak dini rüya tabirlerinde Islık Çalmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Islık çalmanın dört tabirivardır:

1-Yalan haber

2-Hoşa gitmeyen kötü söz

3-Sırrın açığa çıkması

4-Musibet.

» İbn-i Sîrîn: Islık çalmayı bilmediğinizhalde ıslık çaldığınızı görmek; sırrınızı insanlara bildirmek demektir.

Islık çaldığınızı görmek; saygınkişilere karşı yalan söyleyeceğinize, bu yalanı doğrulamak için yalan yereyemin edeceğinize ve sonra yalanınızın ortaya çıkacağına işarettir.

» Cabir Mağribî: Islık çalmak; erkekleriçin musibete, kadınlar için ise sırlarının ortaya çıkacağına ve rezilliğe işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada şekli ve zamanı nasıl olursa olsun ıslık çalındığı veya ıslık sesinin duyulduğunun görülmesi; haberle tabir edilir. Rüyada gece ıslık çalındığının görülmesi iyiye yorumlanmaz. Rüyanızda ıslıkla bir şarkı, bir marş veya bir melodi çaldığınızı görmeniz veya çalındığını işitmeniz, müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder. Bazılarına göre: Rüyada ıslık çalmak iyiye ve hayra alâmet değildir. Çünkü harama, yol kesmeye ve zengin kişiler için keder ve sıkıntıya maruz kalmaya işarettir. Bazılarına göre rüyada ıslık çalmak veya ıslık çalanı görmek; uygun olmayan işleri yapmaya işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Aylakçılığa, yabancı hayranlığı ve kötü ahlaka, ekili ve dikili alanlara zarar verecek rüzgara delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ıslık çalan kimse, inançsızların ahlakiyle ahlaklanır.Bazen de rüyada ıslık çalmak, sanlık hastalığına yahut yoksulların işsiz kalmasına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna