Rüyada Havuç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Havuç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Havuç Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Havuç görmek ile alakali tabirler, Rüyada Havuç görmek ne anlama gelir? Rüyada Havuç nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Havuç dini rüya tabirlerinde Havuç anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Havuç, üzüntü demektir.

Havuçyediğinizi görmek; üzüleceğinize işarettir.

» Kirmanî:Tadı hoş olan havuç yemek; zahmetle elde edilen menfaate, tadı hoş olmayanhavuç ise üzüntüye işarettir. Etli havuç yemek, tabir bakımından daha iyidir.


Diyanet Ruya : Rüyada havuç görülmesi iyiye yorumlanmaz. Bir kişinin rüyasında çiğ veya pişmiş olarak havuç yediğini görmesi; o kimseye bir zarar getirmez. Belki zahmet ve sıkıntı ile elde edilecek bir mala işaret eder. Bir başka yoruma göre rüyada havuç yenildiğinin görülmesi; rüya sahibinin bir hastalığa yakalanacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Hayır ve menfaate, meramını kolaylıkla anlatan kimseye, Üzeri topraklı, çamurlu havuç zorluk ve çetinliğe, bir şeyden men etmeye yahut menedilmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Havuç görmek; sıkıntı ve üzüntüdür. Tabirciler çiğ veya pişmiş havuç görmekte bir hayır olmadığını söylemişlerdir. Belki, zahmetle kazanılan küçük bir menfaattir. Bir görüşe göre havuç yemek; hastalığa işarettir.
Ebu Said'ül Vaaz diyor ki: Havuç görmek ve yemek hüzne delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen havuç, kaba ve çirkin bir insandır.Rüyada dinde bir havuç olduğunu gören kimse, zor bir işle uğraşsa bile iş kendisine kolay gelir. Yorumcular havuç gören ve onu yiyen kimse üzüntü ve kedere düşer, dediler, ayrıca, havuç yiyen hayır ve menfaate işarettir, denilmiştir. Havuç, derdini kolaylıkla anlatan kimsedir. Bundan dolayı elinde havuç olduğunu gören, bulunduğu çetinlikten veya hapislikten kurtulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna