Rüyada Hanut Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hanut Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hanut Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hanut görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hanut görmek ne anlama gelir? Rüyada Hanut nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hanut dini rüya tabirlerinde Hanut anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Üzerinize hanut[120] serpildiğini görmek; tövbe edeceğinize,Allah'a yöneleceğinize; salih biriyseniz korkudan güvende kalacağınıza veişlerinizin istediği gibi sonuçlanacağına işaret eder.

» Kirmanî:Güzel kokulu hanut görmek; halkın övgüsünü kazanacağınıza, ancak tehlikeyaşayacağınıza işarettir.


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Rüyasında üzerine hanut ekildiğini gören tevbe eder. Selamete çıkar. Rüya sahibi dindarsa; üzüntü ve korkudan kurtulur. Dünya ve ahiret işleri düzelir.
Ebu Said'ül Vaaz şöyle diyor: Yanında hanut olduğu gören veya toplayan, bütün müslümanlara faydalı olur. Bu rüya her bakımdan iyidir. Hanut almak için bir şahıstan yardım dileyen, o kişinin hakkında güzel sözünden ve şehadetinden faydalanır. Tahnit edildiğini gören, tevbe eder. Üzüntüsü biter. Iyi bir şöhret yapar. Bir rivayete göre yanında hanut olduğunu veya topladığını görmek, hayrın ziyadesine delalettir. Halka hanut dağıttığını gören, onlara faydalı olacağı bir işe girer.
(*) Hanut: Ölünün ilaçlanmasında kullanılan bir madde.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna