Rüyada Gülsuyu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gülsuyu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gülsuyu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gülsuyu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gülsuyu görmek ne anlama gelir? Rüyada Gülsuyu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gülsuyu dini rüya tabirlerinde Gülsuyu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » AllameMeclisî: Gülsuyu içmek; helal mal elde edeceğinize işarettir.

» İbn-i Sîrîn: Gülsuyu görmek; sağlıklıolacağınıza ve övgü işiteceğinize…

Gülsuyuiçmek; helal mal ve temiz akideye…

Birininverdiği gülsuyunu içmek; içtiğiniz miktar kadar mal elde edeceğinize vetemiz bir akide üzerine olduğunuza…

Birininsize gülsuyu verdiğini görmek; o kişiden hayır ve menfaat elde edeceğinize…

Gülsuyunuiçmeyip yere dökmek; önceki tabirin aksine…

Birinin eline gülsuyu dökmek;eline gülsuyu döktüğünüz kimsenin sağlıklı olduğuna işarettir.

» CabirMağribî: Herkese gülsuyu ikram ettiğinizi görmek; insanlar arasındaiyilikle tanınacağınıza veya âlimseniz, insanların sizin ilminizdenfaydalanacağına işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada gülsuyu görülmesi; sağlık, güzellik ve şöhret ile tabir edilir. Kişinin rüyasında bir başkasına gülsuyu serptiğini görmesi; o kimseye iyilik edeceğine, gülsuyunun kokusu duyulmuyorsa kimsenin iyiliği takdir etmeyeceğine işaret eder. Rüyanızda gülsuyu içtiğinizi görmeniz; ev halkı ve yakınlarınız arasında övüleceğinize ve saygı duyulacağınıza, rüyanızda yanınızda birçok gülsuyu bulunduğunu ve bunları birtakım kişilere dağıttığınızı görmeniz; bulunduğunuz bölgede adınızın hayır ve cömertlikle anılacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Gülsuyu görmek, sağlık ve güzel bir isimle tabir olunur. Bir kimsenin üzerine gülsuyu serpen, ona iyilik eder. Serptiği gülsuyunun kokusu yayılmazsa, yaptığı iylik takdir edilmez. Gülsuyu içen, ailesi ve akrabaları tarafından övülür. Bir rivayete göre gülsuyu içmek, endişedir. Yanında bulunan gülsularını bir takım kimselere dağıttığını gören, o mahalde hayırseverliği ve ihsanı ile meşhur olur. Rüya sahibi alimlerden ise, halk ilminden istifade eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna