Rüyada Firuze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Firuze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Firuze Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Firuze görmek ile alakali tabirler, Rüyada Firuze görmek ne anlama gelir? Rüyada Firuze nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Firuze dini rüya tabirlerinde Firuze anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada firuze görmenin dörttabiri vardır:

1-Zaferve başarı

2-Hacetinreva olması

3-Kudret

4-Otorite.

» İbn-i Sîrîn: Firuze görmek, zafere vekuvvetli morale; firuzenizin kaybolduğunu görmek ise, dileklerinizingerçekleşmeyeceğine işarettir.

» Cabir Mağribî: Bir bohça dolusufiruzeniz olduğunu görmek; gördüğünüz firuze miktarınca mal kazanacağınızaişaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bu taşı görmek uzun ömre, iyi şansa ve kişiye faydası dokunacak yardıma, Kadın için firuze taşı ele bezenmiş eşya hyırlı ve uzun ömürlü bir oğul evladına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada firuze görmek, hacetin giderilmesi zafer ve kuvvettir. Firuze çok sayıda ise; büyük şan ve mala delalettir. Bir kavle göre, rüya sahibi layıksa velayete ve büyük memuriyete nail olur. Bu rüya başkaları için de hayırlıdır.
Kirmani demiştir ki: Bir firuze taşı aldığını ve bunu küçük parmağına taktığını gören; düşmanına karşı galip gelir, muradına erer. Birinin kendisine bir firuze verdiğini gören; o zat sayesinde mal sahibi olur, menfaat temin eder. Firuze taşını kaybeden; malını zayi ve israf eder. Büyük bir zattan firuze taşı almak, memuriyete delalettir.
Ebu Said'ül Vaaz'a göre, firuze taşı satın aldığını gören azl edilmişse; memuriyete tekrar döner. Tüccarsa; çok kar eder, bol mala sahip olur. Fakirse refaha çıkar. Zenginse şanı ve itibarı artar.


MollaCami Tabiri : üyada firuze taşı görmek, fetih, yardım, talih ve uzun ömre işaret eder.Bir kadın rüyada elinde saf firuze taşıyle donatılmış bir bıçak olduğunu görse, o kadın erkek bir çocuk doyurur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna