Rüyada Eşik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eşik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eşik Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eşik görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eşik görmek ne anlama gelir? Rüyada Eşik nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eşik dini rüya tabirlerinde Eşik anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Kirmanî: Üsteşik evin beyefendisine, alt eşik de evin hanımefendisine işaret eder.

Üst eşiğe aitkapının devrilip harap olduğunu görmek; evin reisinin öleceğine…

Alt eşiğe aitkapının bozulduğunu veya yandığını görmek; evin reisi sizseniz, evin hanımefendisininöleceğine…

Eşik kapısınınüzerinize düştüğünü ve altında mahsur kaldığınızı görmek; korku veya ölümeişarettir. “Sonunda Allah da onların binalarını temellerinden söktü,üstlerindeki tavan da tepelerine çöktü.”[98]

» İbn-i Sîrîn: Alt eşiği yenilemek veyadeğiştirmek; eşinizi boşayıp başka bir kadınla evleneceğinize…

Üst eşiğikazmak; intihara...

Her iki eşiğikazıp harap etmek; karı-kocanın her ikisinin de öleceğine…

Eşiğin yükseldiğini görmek;yükseklik miktarınca mal, şeref, makam ve saygınlık kazanacağınıza…

Eşiğin harap olduğunu görmek;saygınlığınızı yitireceğinize ve insanlar arasında küçük düşeceğinize…

Eşikten yağmur suyu gibiberrak suların aktığını görmek; akan su miktarınca mal ve nimet eldeedeceğinize…

Eşikten yılan ve akrepgeldiğini görmek; söz sahibi birinden üzüntü göreceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen alt eşik, rüya sahibinin hanımıdır. Bir kimse, kapısının alt eşiğinin yerinden çıkarıldığını görse, o kimsenin devleti gider. Kapısının üst eşiğinin koparıldığını gören kimse de, hanımını boşar. Kapısının üst eşiği gözünden kaybolduğunu görse, o kimsenin hanımı ölür.
Bazı tabirciler alt eşik, devlet, üst eşik rüya sahibinin hanımıdır, dediler. Rüyada kapısının alt eşiğine bindiğini gören kimse, bir kadınla evlenir.
Tabircilerden bazısı da alt eşik ev işlerine bakan kimsedir, dediler. Rüyada alt eşiğin yerinden koparıldığını gören kimse, vali ise görevinden alınır. Alt eşiğin koparıldığını ve gözünden kaybolduğunu görse, o evin sahibi ölür. Alt eşiğin koparıldığını ve gözünden kaybolmadığını gören kimse, hastalanır. Sonra bu hastalıktan şifa bulur. Eşik yaptığını gören kimse, evlenir. Rüyada her zaman kapının alt eşiğinde meydana gelen şeyi sen kadına nisbet et.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında eşik görmesi; o kimsenin bir sınava gireceğine, kişinin rüyasında bir eşikten atlayıp içeri girdiğini görmesi; girmiş olduğu sınavı başarı ile bitireceğine işaret şeklinde tabir edilir.


İhya Rüya Tabirleri : Kapı eşiği evin hanımı ve geçim vasıtası olan iş ve mesleğine, Alt eşikte oturmak bekar için evlenmeye, Eşiğin kaybolması, sökülüp atılması hastalığa yahut hanımın vefatına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen alt eşik, rüya sahibinin hanımıdır.Bir kimse, kapısına ait eşiğinin yerinden çıkarıldığını görse, o kimsenin devleti gider.Kapısının üst eşiginin kopanidığını gören kimse de hanımım boşar.Kapısının üst eşiği gözünden kaybolduğunu görse, o kimsenin hanımı ölür.Bazı tabirciler alt eşik. devlet, üst eşik rüya sahibinin hanımıdır, dediler.Rüyada kapısının alt eşigine bindiğini gören kimse, bir kadınla evlenir.Tabircilerden bazısı da alt eşik ev işlerine bakan kimsedir, dediler.Rüyada alt eşiğin yerinden koparıldığını gören kimse, memur ise görevinden alınır. Alt eşisin koparıldığını ve gözünden kaybolduğunu görse, o evin sahibi ölür. Alt eşiğin koparıldığını ve gözünden kaybolmadığını gören kimse, hastalanır. So a bu hastalıktan şifa bulur.Eşik yaptığını gören kimse, evlenir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna