Rüyada Diz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Diz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Diz Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Diz görmek ile alakali tabirler, Rüyada Diz görmek ne anlama gelir? Rüyada Diz nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Diz dini rüya tabirlerinde Diz anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Diz görmek, geçime…

Dizinizinçıktığını görmek; geçiminizin kötü olacağına…

Dizlerinizin sağlam olduğunu görmek; geçiminizin iyi olacağına…

Dizlerinizüzerinde yürümek; işinizin veya geçiminizin zayıflayacağına…

Dizkapağınızınçıktığını görmek; işinizin bozulacağına ve insanlara muhtaç olacağınıza…

Dizkapağınızındüştüğünü görmek; sermayenizi kaybedeceğinize işarettir.

» Kirmanî: Diz, geçime işarettir. Dizinizne kadar sağlam olursa işiniz ve kazancınız da o kadar iyi olacak demektir. Dizdekizayıflık ise bunun aksine tabir edilir.

» CabirMağribî: Diz; iş, kazanç ve zahmete işarettir. Dizde görülen her türlü fazlalıkveya eksiklik ise, işinizin iyi veya kötü olacağına yorulur.


Diyanet Ruya : Rüyada diz görülmesi; insanın geçimi, isteği ve gayreti ile tabir olunur. Dizler konusunda iyi ve kötü rüyalar buna nispet edilerek tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında dizlerini veya dizlerinden birini şişmiş olarak görmesi; o kimsenin geçim konusunda zorlandığına, kişinin rüyasında dizlerini yaralı ve çıbanlı görmesi; o kimsenin tembelliğine, kişinin rüyasında dizlerini kuvvetsiz görmesi; o kimsenin rızkının dar olduğuna, kişinin rüyasında diz kapaklarını büyük görmesi; o kimsenin sermayesinin artacağına, küçülmüş görmesi; o kişinin malının veya parasının azalacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Kişinin bineği, dünya işlerini yaparken sarf ettiği güç ve kuvvete, Diz zayıflığı geçim sıkıntısına ve para kazanmada karşılaşılan zorluklara, Diz ağrısı, çıbanı vs., işlerdeki durgunluğa ve yolculuktan vazgeçmeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen diz, kişinin maişet ve talebindeki şiddet ve zahmeti ve işindeki dert ve elemdir. Bir kimsenin diz derisinin kuvvetli olarak görülmesi,o kimsenin maişetçe kuvvetine işarettir.Dizinin derisini soyulmuş ve yüzülmüş görse, o kimse geçiminde zahmet ve meşakkate düşer.Dizler bedenin kuvvet ve hareketi ve ismin iyiliğidir.Dizlerinin sıhhatli ve sağlam olması yolculuca ve başka hareket ve onun bulunacağı bir işe ve vücut sıhhatine işarettir.Dizlerinde ağrı veya hastalık hissetmesi,dizlerin işteki agırlığına, rüya sahibi hasta ise ölümüne işarettir.Dizler, kardeş ve ortak ile tabir olunur.Bazen de iş sahibi olan şahıslar ile,ayaklar da onların hizmetkarları ile tabir olunur. Bazen de diz insanım alış verişine, hareket ve sakinligine. yolculuğuna, makamına, maldan biriktirdiğive sarf ettiği şeye, sıhhat, ülfet ve muhabbete işarettir.Bir kimse dizinin büyüdügünü, kemiginin kuvvetlendiğini yahut halinin güzel oldugunu görse, eğer o kimse üzüntü ve kederli ise Allah-u Teal3 onu üzüntü ve kederden kurta -Eğer dizinin yerinden ayrıldığım yahut kırıldığım ya da onda yara ve çıban ve akıcı kan oldugunu görse, o kimsenin hareketsizligine. yahut sakin bir halde kalmasına işaret eder. Eğer şahıs yolculuk niyetinde ise bundan vazgeçer.Bazen de malından istifade etmesi mümkün olmaz, eğer kendisi ile başkası arasında bir muhabbet ve dostluğu varsa ondan ayrılır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna