Rüyada Çıban Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Çıban Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Çıban Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Çıban görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çıban görmek ne anlama gelir? Rüyada Çıban nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çıban dini rüya tabirlerinde Çıban anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Vücudunuzun her-hangi biryerinde çıban olduğunu görmek; çıbanın büyüklüğü miktarınca malınızın artacağına…

Çıbanınızınpatladığını ve içinden kan geldiğini görmek; mallarınızın bir kısmınıntelef olacağına işarettir.

» CabirMağribî: Çıbanınızın yarıldığını, içinden kan ve irin geldiğini ve çıkankan veya irini emdiğinizi görmek; emdiğiniz irin ve kan miktarınca mal biriktireceğinize…

Çıbanınızınüzerine ilaç sürdüğünüzü ve elbisenize bulaşan kanı yıkadığınızı görmek;edindiğiniz haram mallardan dolayı tövbe edeceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda herhangi bir yerinizde çıban çıkardığınızı gör­meniz; içinde bulunduğunuz günlerin üzüntü içinde geçeceğine, ayrıca başınıza bazı olağanüstü hadiselerin geleceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Vücudun görülen yerindeki çıban insana gelecek geçici sıkıntıya, elbise altında kalan çıban ev içinde meydana gelecek ufak tatsızlığa, Çıbanın kaşınması sevince, iyi olduğunu görmeke müjdeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Yara.


MollaCami Tabiri : Rüyada çıban görmek, temizliğe işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna