Rüyada Buzdolabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Buzdolabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Buzdolabı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Buzdolabı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Buzdolabı görmek ne anlama gelir? Rüyada Buzdolabı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Buzdolabı dini rüya tabirlerinde Buzdolabı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Buzdolabı görmek; bir sırra vakıf olacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada buzdolabı görmek, çok hizmetkar ve menfaatlı, reise bir hanıma delalet eder. Buzdolabından su içmek, o kadın tarafından mala nail olmaktır. Buzdolabında meydana gelen değişiklik, o reis kadında hasıl olan bir değişiklik ile tabir edilir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda buzdolabı görmeniz; hizmetçilerin çokluğuna ve faydalı bir hanıma işaret eder. Bir kimsenin rüyasında buzdolabından su içtiğini görmesi; o kadın tarafından mala nail olacağına, rüyasında buzdolabında bir değişikliğin meydana geldiğini görmesi; o kadının ahlâkının değişeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Devletin yahut yerel idarelerin hazinesine, Evcimen, itaatkar kadına, Buzdolabındandan içilen soğuk su, meşrubat yahut iç ferahlatan şeyler kadın tarafından gelecek mala delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada buzdolabı görmek, çok hizmetkar ve menfaatlı, bir hanıma işaret eder. Buzdolabından su içmek o kadın tarafından mala nail olmaktır.Buzdolabında meydana gelen değişiklik, o kadında meydana gelecek olan ahlaki bir değişiklik iie tabir edilir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna