Rüyada Bulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bulmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bulmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bulmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Bulmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bulmak dini rüya tabirlerinde Bulmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada bir şey bulmak; hacveya umreye…

Herhangi bir cinsten on adetbulmak; mala…

Herhangi bir cinsten otuzadet bulduğunuzu görmek; yardım ve zafere…

Herhangi bir cinsten bin adetveya daha fazlasını bulmak; son derece iyiye…

Gümüş bulmak; güzel birbayanla evleneceğinize işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda herhangi bir şey bulduğunuzu görmeniz; hiç beklemediğiniz bir şahıstan bir hediye geleceğine, rüyanızda değerli bir ziynet eşyası bulduğunuzu görmeniz; elinizden para çıkacağına yorumlanır.Rüyanızda bir cüzdan bulduğunuzu görmeniz, eğer cüzdanın içinde para varsa, yeni bir dost kazanacağınıza, eğer bulduğunuz cüzdanın içi boşsa, isteklerinizi uzun süre gerçekleştiremeyeceğinize delaletle tabir edilir.Rüyanızda kaybolan bir yakınınızı veya ahbabınızı yeniden bulduğunuzu görmeniz; çok sevineceğinize ve elinize bir taraftan mal veya para geçeceğine yahut da yapmakta olduğunuz mesleğinizde daha da yükseleceğinize işaret eder.Rüyanızda kaybolan bir hayvanı bulduğunuzu görmeniz; eğer bekâr iseniz kısmetiniz çıkarak evleneceğinize, eğer evli iseniz bir evlâdınızın olacağına, rüyanızda yolda yürürken yol üzerinde biraz para bulduğunuzu görmeniz; Allah'ın hoşuna giden bir hayır işleyerek çok sevap kazanacağınıza yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyasında bir şey bulduğunu görenin eline, ümit etmediği şey bir geçer. Altın, gümüş vb. kıymetli bir şey bulan, dünyalık sahibi olur. Fena bir şey bulmak, iyi değildir.
Ebu Said'ül Vaaz diyor ki: Rüyasında yiyecek bulan, geçim kolaylığına nail olur. Bulduğu şey elbise veya eşya cinsinden ise, ticaretten mal kazanır.
Bir rivayete göre gümüş ve altın bulmak, zarara delalettir. Kömür bulmak; servete, soğan ve sarmısak kabuğu gibi şeyleri bulmak; haram mal kazanıp, rahata çıkmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna