Rüyada Bira Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bira Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bira Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bira görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bira görmek ne anlama gelir? Rüyada Bira nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bira dini rüya tabirlerinde Bira anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İmamCafer Sadık (a.s): Rüyada bira görmenin dört tabiri vardır:

1-Menfaat

2-Öpücük

3-Hizmet

4-Alçak kimse.

» İbn-i Sîrîn: Bira içtiğinizi görmek;hizmetinizde çalışan biri sayesinde rahatlayacağınıza…

Birine bira verdiğinizigörmek; o kimseye mal bağışlayacağınıza işarettir.

» CabirMağribî: Tatlı bira içtiğinizi görmek; alçak birinden menfaat elde edeceğinize…

Ekşi bira içtiğinizi görmek;aynı kimseden zarar göreceğinize işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Sırları açıklamaya; hastalığa; zorlukla ya da birinin arzusu hilafına gelecek rızka; sevgiliye kavuşmaya yahut yanındaki adamlarından gelecek faydaya, Bira üreticisi öğretmene ya da ustaya, Biracı görmek salih kimse için hayra, fasık kimse için günaha, BBirahane halkın ayak takımına ve fasık insanlara, oraya girip bira içmek haram işlemeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada bira görmek, meşakkatle elde edilecek veya cimri kimseden ele geçecek rızka veya sevdiğine kavuşmanın yahut sırları açıklamaya delalet eder. Her sarı renkli şarap, rüyada onu içen kimse için hastalığa delalet eder. Bazen de bira, bir hizmetçi tarafından meydana gelecek rızka delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bira görmek, meşakkatle elde edilecek veya cimri kimseden ele geçecek rızka veya sevdiğine kavuşmanın yahut sırları açıklamaya işaret eder.Bira, rüyada onu içen kimse için hastalığa işaret eder.Rüyada bira görmek, üzüntü, keder ve şiddete, bazen de geçimin darlığına, ihtiyaç ve zarurete işaret eder.Rüyada bira içmek, meşakkat ve zorlukla elde edilecek mala işaret eder. Memurun rüyada bira içmesi tşinden sürülmesine işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna