Rüyada Bataklık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bataklık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bataklık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bataklık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bataklık görmek ne anlama gelir? Rüyada Bataklık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bataklık dini rüya tabirlerinde Bataklık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Bataklığa düştüğünüzü ve içinde zorla ilerlediğinizi görmek; çok yorucu işlerlekarşılaşacağınıza…

Bataklıktatamamen battığınızı görmek; bir planınızın suya düşeceğine veya kötü birdurumla karşılaşacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada bataklık görülmesi; öyle pek hayırla tabir edilmez. Bir kimsenin rüyasında bir bataklığın kenarında durduğunu görmesi, tehlike çemberi içinde bulunduğuna, kişinin rüyasında ayağımı bir bataklığa soktuğunu görmesi; bir düşmanı tarafından kendisine bir kötülük yapmak için pusu kurulduğuna işaret eder.Bir kimsenin rüyasında bir bataklığa girdiği halde bataklığın aniden kuruyup düz bir yol haline geldiğini görmesi; düşmanlarının kenenden korkup, yapmak istedikleri kötülüklerden vazgeçerek dost görünmek zorunda kalacaklarına, kişinin rüyasında bir bataklığın aniden yeşil bir çimenlik haline geldiğini görmesi, o kişinin refaha ve bolluğa kavuşacağına yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir bataklığa saplanmak, fakirliğe, yoksulluğa işaret eder.Bataklıktan çıktığını görmek ise işlerinde bir gelişmenin olacağına ve fakirlikten kurtuluşa işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna