Rüyada Balgam Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Balgam Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Balgam Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Balgam görmek ile alakali tabirler, Rüyada Balgam görmek ne anlama gelir? Rüyada Balgam nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Balgam dini rüya tabirlerinde Balgam anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Kirmanî: Balgam çıkardığınızı görmek; hastaysanız,iyileşeceğinize…

Siyah balgam çıkarmak;üzüntü ve sıkıntıya…

Kanla karışık balgamçıkarmak; mal varlığınızdan bir miktar azalacağına…

Evin içine balgam atmak;malınızı yabancılara harcayacağınıza…

Mescide balgam atmak;uygunsuz bir şekilde malınızı yabancılara harcayacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada balgam, artma ve büyümesi olmayan birikmiş bir maldır. Balgam çıkardığım gören hasta ise iyileşir, ferah ve sevince kavuşur. Bir kimse öksürdüğünü görse, zor durumda malını infak eder. Rüyayı gören alimse ilminde kıskançlık yapar, kerih olmamak üzere ağzından kıl, iplik ve fitil çıktığını gören kimsenin ömrü uzun olur. Denilmiştir ki, bir alimin ağzından su çıktığının görülmesi, o alimin vaaz, ilim ve fetvasından insanların istifade etmeleri ile tabir edilir. Ağzından su çıktığı görülen tüccar ise, doğru sözlü birisidir.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında balgam çıkardığını görmesi; eğer hasta ise şifa bulup iyileşeceğine, ferah ve sevince kavuşacağına, kişinin rüyasında öksürdüğünü görmesi; zor durumda kalıp malını harcayacağına delalet eder. Âlim bir kimsenin böyle bir rüya görmesi; onun ilminde kıskançlık yapacağına işaret eder.Bir yoruma göre de: Âlimin ağzından su çıktığının görülmesi; o âlimin vaaz, ilim ve fetvasından insanların istifade edeceğine işaret eder. Bir tüccarın ağzından su çıktığının görülmesi; o tüccarın doğru sözlü birisi olduğuna yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Artma ve eksilmesi olmayan maldır. Balgam türüken hasta iyileşir, sağlıklı kimse sevinir. Öksürdüğünü fakat balgam gelmediğini görmek, istemeyerek para sarfetmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tükürmek.


MollaCami Tabiri : Rüyada balgam, artması ve büyümesi olmayan birikmiş bir maldır. Balgam çıkardığını gören hasta ise iyileşir, rahata ve sevince kavuşur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna