Rüyada Alçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Alçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Alçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Alçı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Alçı görmek ne anlama gelir? Rüyada Alçı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Alçı dini rüya tabirlerinde Alçı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada alçı görmek; savaşve düşmanlığa…

Alçı satmak; kötüye işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada alçı görmek, izzet ve rütbenin devamına, hanım ve çocukların güzel haline, dinde sebata, ilim ve amele, güzel methe, hastalıklardan şifaya, elbisenin yenilenmesine ve sıhhatli anlaşmalara delalet eder. Kireç görmenin tabiri de böyledir. Kireci zühd ve takva ehlinin yanında görmek, haramla kirlenmeye, şüpheli şeyleri kazanmaya, bid'at olan şeylerde bulunmaya ve dinde nifaka delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Yararlı antlaşmalara, elbise yenilemeye, dinde sebat etmeye, ev halkının güzel haline, izzet ve rütbenin devamına, ilim ve amele; Alçı yapan ustayı görmek harabelerin imarına, hastalıktan şifaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada alçı gören kimse, itibarı ve rütbesi devamlı, karısı ve çocuklarının hali ise güzel olur. hastalıklardan şifa bulur, iş hayatında sağlam anlaşmalar yapar.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna