Rüyada Akciğer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Akciğer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Akciğer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Akciğer görmek ile alakali tabirler, Rüyada Akciğer görmek ne anlama gelir? Rüyada Akciğer nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Akciğer dini rüya tabirlerinde Akciğer anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Tiflisi Tabirleri : » Müellif:Rüyada akciğer; sevince yorulur.

Çok sayıda akciğerinizinolduğunu görmek; sevineceğinize…

Birineakciğerinizi verdiğinizi görmek; o kimseye şefkat göstereceğinizeişarettir.

» CabirMağribî: Eti helal olan bir hayvanın akciğerini çiğ veya pişmiş olarakyemek; helal mal elde edeceğinize işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Kişinin kendi akciğerini sağlıklı görmesi uzun ömre, onun koktuğunu ve lekelendiğini görmesi kısa ömre, Taze akciğer görmek kadınla tabir edilir.


Seyyid Süleyman : Rüyada akciğer görmek; sevinç ve ferahla tabir olunur.
Ibn-i Sirin diyor ki: Tanıdığı birinin kendisine akciğer verdiğini gören, onun sayesinde sevinir. Bilmediği bir şahsın akciğer verdiğini gören, herhangi bir sebeple memnun olur. Birine akciğer veren, o insanı sevindirir. Tanımadığı bir kişiye akciğer veren, halka hayır yapar.
Cabir'ül Mağribi'ye göre eti yenilir bir hayvana ait pişirilmiş akciğer yediğini gören, sevinir. Kolaylıkla mal kazanır. Eti yenmeyen hayvanın akciğeri, harama delalettir. Akciğerinin koptuğunu görenin, eceli yakındır. Aniden vefat eder.
Göğsünü yararak akciğerini çıkarıp attığını gören, rahatını kendi eliyle yok eder. Başkasını akciğerini çıkarıp alan, onun malını veya karısını elinden alır. Dolayısıyle üzülmesine sebep olur. Akciğerinin yaralandığını gören, sıkıntı ve üzüntü içine girer. Iki akciğere malik olmak, refah ve saadetin kat kat artacağına işarettir. Akciğerde acı ve hastalık görmek; kedere delalettir. Akciğerin büyümesi sevincin artması, küçülmesi ise üzüntünün büyümesidir.


MollaCami Tabiri : Akciğer umumiyetle ömür ile tabir edilir. Dolayısıyla Akciğerin sağlamlığı uzun ömre, onun bozukluyu ise kısa ömre işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna