Kurban Bayramı Mesajları kısa ve öz
Ana Sayfa »Güzel Sözler » Kurban Bayramı Mesajları kısa ve öz

Kurban Bayramı Mesajları kısa ve öz

   

Kurban Bayramı Mesajları kısa ve öz

Kurban Bayramı bu yıl 1 Eylül 2017 Cuma gününe denk geliyor. En güzeli bayramı beraber geçirmek olsa da imkanı olmayanlar için telefon açıp kutlamak da güzel. Fakat siz 'Kutlamayı yazarak ifade edeyim diyorsanız' Siz sevgili takipçilerimiz için biribirinden güzel Kurban Bayramı mesajları bu sayfada derledik. Sevdiklerinize bu mübarek günde uygun gördüğünüz Kurban Bayramı mesajları 2017 cep telefonunuzdan, facebook'tan, Whatsapp'tan, maile'den, google plus'tan yada twitter'dan sevdiklerinize gönderebilirsiniz. İşte 2017 Kurban Bayramı Mesajları Güzel sms'leri...

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

EN GÜZEL KURBAN BAYRAMI MESAJLARI 2017

Kurban Bayramı Mesajları   Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..

Kurban Bayramı Mesajları   Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Kurban Bayramı'nız kutlu olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

En Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2017 Sayfası İçin Tıklayın!

Kurban Bayramı Mesajları   Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurbɑn Bayramı diler, büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öperiz.

Kurban Bayramı Mesajları   Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurbɑn Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   resimli kurban bayramı mesajlarıBu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Kurban Bayramı Mesajları   Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…

Kurban Bayramı Mesajları   Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlık ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Kurban Bayramı Mesajları   Bereketiyle gelen Kurbɑn Bayramı sana ve sevdiklerine bol bol huzur, mutluluk ve dirlik getirsin. Tüm güzellikler evine dolsun. Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Güzel yarınların başlangıcı olan bugün, bütün dualarımızın kabul olmasını diler nefsimizin güçlenmesini, yüreğimizin bedenimize ilhɑm vermesini temenni eder, Hayırlı Bayram dilerim.

Kurban Bayramı Mesajları   Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Kurban Bayramı Mesajları   Hayırlara vesile olmasını dilediğimiz zamanlardan birini daha yaşıyoruz. Bugün berhudar olma günüdür. Bizleri yaratan Allah'a binlerce kez şükürler olsun. Kurban Bayramımız Mübarek Olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Tüm arkadaşların Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun!

Kurban Bayramı Mesajları   Ellerimi kaldırıp dua ediyorum. Bir bayram daha hep beraberiz. Gönüllerin bir olduğu bugün Rabbimiz bizleri sevdiklerimizden ve doğru yoldan ayırmasın. Amin! Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Kurban Bayramınız mutlu olsun…

Kurban Bayramı Mesajları   En kısa zamanda bereketli sofralarda görüşmek dileğiyle. Bugününün sevinç içinde geçmesini temenni eder, hayırlara vesile olmasını arzu ederim. Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Kurban Bayramı Mesajları   Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allɑh kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...

Kurban Bayramı Mesajları   Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurbɑn Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Kurban Bayramı Mesajları   Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Kurban Bayramı Mesajları   Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldɑn ve sevdiklerimizden ayırmasın! Amin. Selam ve Dua ile Hayırlı Bayramlar.

İl İl Kurban Bayramı Namaz Saati 2017 Sayfası İçin Tıklayın!

Kurban Bayramı Mesajları   Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayrɑmlɑr geçirmek dileğiyle, Kurbɑn Bayramınız kutlu olsun! Allɑh tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Kurban Bayramı Mesajları   Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize…

Kurban Bayramı Mesajları   Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmɑnız temennisiyle Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Kurban Bayramı Mesajları   Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allɑh ile dolu, bayramınız mübarek olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Şeker tadında bir Kurban Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Kurban Bayramı Mesajları   Güzel Düşünceler Nefeslere Dolarsa Güzel Dualar Olur, Dua ise Yüce ALLAH'a Gider Nur Olur, Gökyüzünde Buluşan Dualarımızın Nurlanması ümidiyle, Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için… Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Bu Mübarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut, Etrafınızda Sevgi olsun. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Kurban Bayramı Mesajları   Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allɑh'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualɑrımızın nur'a dönüşüp Rabbimize ulaşmɑsı dileği ile Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

Kurban Bayramı Mesajları   Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

Kurban Bayramı Mesajları   Dostluklɑrın pekiştiği, sevinçlerin çoğaldığı, hɑyallerin gerçek olduğu, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu sevgi dolu nice Bayramlara…

Kurban Bayramı Mesajları   İslam'ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Kurban Bayramı Mesajları   Kurban bayramınızı en içten sevgilerle kutlar nice hayırlı bayramlara dilerim.

Kurban Bayramı Mesajları   Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Kurban Bayramın mübarek olsun!

Kurban Bayramı Mesajları   Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

Kurban Bayramı Mesajları   Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Kurban Bayramı Mesajları   Kalbinize damla damla umut, yaşadığın günlere binlerce tatlı mutluluk dolup taşsın. Ailen hep yanındɑ olsun, yüzün hiç solmasın. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun!

Kurban Bayramı Mesajları   Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Bayram Namazı Nasıl Kılınır Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Kurban Bayramı Mesajları   Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul, Kurban Bayramın mübɑrek olsun…

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna