SSK Hizmet Dökümü TC No İle Sorgula
Ana Sayfa »Faydalı Bilgiler » Genel Bilgiler » SSK Hizmet Dökümü TC No İle Sorgula

SSK Hizmet Dökümü TC No İle Sorgula

   

SSK Hizmet Dökümü TC No İle Sorgula

SSK Hizmet Dökümü, SSK Hizmet Dökümü nedir? SSK Hizmet Dökümü nasıl çıkartabilirim. SSK Hizmet Dökümü Şifresiz giriş yapabilirmiyim? Artık SSK Hizmet Dökümü TC Kimlik No ile giriş yapabilirsiniz.

15 Aralık 2011 tarihinden itibaren SSK Hizmet Dökümü alma işlemleri artık şifresiz olarak yapılıyor. Daha önce e-Devlet sisteminde yer alan SGK Hizmet Dökümü uygulamasına artık size özel kişisel kimlik bilgilerinizi doldurarak SSK Hizmet Dökümünüzü alabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet sistemi üzerinden de Hizmet Dökümünüzü sorgulayabilirsiniz.
 

SSK Hizmet Dökümümü Nasıl Alabilirim?

Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgiler isteniyor.

SSK Hizmet dökümü almanız için aşağıdaki bağlantıdan Nüfus kağıdınızdaki bilgileri girerek öğrenebilirsiniz.

SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması için Tıklayınız

Yukardaki bağlantıyı tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak form"daki alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurdukdan sonra “SORGULA” butonuna bastıkdan sonra açılan sayfanın sağ kısmında Hizmet bilgisini tıklayın. Ardından Hizmet Bilgisi 4A yı tıkladıkdan sonra SGK Hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna