Giresun seçim sonuçları 2015 belli oldu
Ana Sayfa »Faydalı Bilgiler » Genel Bilgiler » Giresun seçim sonuçları 2015 belli oldu

Giresun seçim sonuçları 2015 belli oldu

   

Giresun seçim sonuçları 2015 belli oldu

26. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi üyelerinin seçilmesi için 1 Kasım 2015'te Türkiye 2015 genel seçimleri yapıldı. 2015 Genel Seçim Sonuçları hangi parti kaç milletvekili çıkardı. İl il 1 Kasım seçim sonuçları bu sayfada. İşte 1 Kasım 2015 Giresun seçim sonuçları ile 1 Kasım genel seçiminde Meclis'e giren isimler.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, seçime katılımın oldukça yüksek olduğunu belirterek, "Bu demokrasi adına önemli bir kazanımdır. Katılım oranı, ortalama yüzde 85,18. Yurt içi katılım oranı yüzde 87,34, yurt dışı katılım oranı yüzde 44,78 olarak gerçekleşti. 56 milyon 949 bin 9 seçmenimizden 48 milyon 537 bin 201 seçmen oyunu kullandı" dedi.

Sabah saatlerinden itibaren sandıklara akın eden milyonlarca vatandaş oy kullanımının ardından gözünü YSK'ya ve seçim sonuçlarına çevirdi. 2015 Genel seçim sonuçları'na, 1 Kasım genel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre partilerin milletvekili dağılımı, AK Parti'nin 317, CHP'nin 134, HDP'nin 59 ve MHP'nin 40 olarak gerçekleşti.

26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere yapılan genel seçimde sandıkların yüzde 100'ü açıldı. AK Parti oyların yüzde 49.48'ini alarak tek başına iktidar oldu.

1 Kasım seçim sonuçları

Giresun Genel Seçim Sonuçları

Giresun Genel Seçim Sonuçları Belli Oldu. Giresun ili ve ilçelerine ait 1 Kasım 2015 Giresun milletvekili seçim sonuçları'na göre Ak Parti 3 Milletvekili, CHP 1 Milletvekili çıkardı. Giresun 26.Dönem Milletvekilleri

AK Parti: Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk

CHP: Bülent Yener Bektaşoğlu

İŞTE İL İL PARTİ PARTİ İSİM İSİM 2015 MİLLETVEKİLLERİ TAM LİSTESİ:

ADANA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ

AK Parti: Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı

CHP: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan

MHP: Mevlüt Karakaya, Muharrem Varlı, Seyfettin Yılmaz

HDP: Meral Danış Beştaş

ADIYAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat HDP: Behçet Yıldırım

AFYONKARAHİSAR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal

CHP: Burcu Köksal

MHP: Mehmet Parsak

AĞRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK Parti: Cesim Gökçe

HDP: Leyla Zana, Berdan Öztürk, Dirayet Taşdemir

AMASYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Naci Bostancı, Haluk İpek

CHP: Mustafa Tuncer

ANKARA 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ali Babacan, Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Fatih Şahin, Tülay Selamoğlu

CHP: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi

MHP: Zühal Topcu, Erkan Haberal

HDP: Sırrı Süreyya Önder

ANKARA 2.BÖLGE 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Cemil Çiçek, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Nevzat Ceylan

CHP: Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil

MHP: Şefkat Çetin, Mustafa Mit

ANTALYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu

CHP: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Kök

MHP: Mehmet Günal, Ahmet Selim Yurdakul

ARTVİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: İsrafil Kışla

CHP: Uğur Bayraktutan

AYDIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş

CHP: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız

MHP: Deniz Depboylu

BALIKESİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan

CHP: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namup Havutça

MHP: İsmail Ok

BİLECİK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Halil Eldemir

CHP: Yaşar Tüzün

BİNGÖL 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Cevdet Yılmaz, Enver Fehmioğlu

HDP: Hişyar Özsoy

BİTLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Vedat Demiröz

HDP: Mizgin Irgat, Mahmut Celadet Gaydalı

BOLU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü

CHP: Tanju Özcan

BURDUR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Bayram Özçelik, Reşat Petek

CHP: Metin Göker

BURSA 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Müezzinoğlu, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten

CHP: Lale Karabıyık, Ceyhun İrgil, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayışoğlu

MHP: İsmet Büyükataman, Kadir Koçdemir

ÇANAKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Bülent Turan, Ayhan Gider

CHP: Muharrem Erkek, Bülent Öz

ÇANKIRI 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:
AK Parti: Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz.

ÇORUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt

CHP: Tufan Köse

DENİZLİ 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Nihat Zeybekci, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan

CHP: Melike Basmacı, Kazım Arslan

MHP: Emin Haluk Ayhan

DİYARBAKIR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal

HDP: İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp

EDİRNE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Rafet Sezen

CHP: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan

ELAZIĞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı

ERZİNCAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram

ERZURUM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Recep Akdağ, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkesenlioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz

MHP: Kamil Aydın

ESKİŞEHİR 26. DÖNEMİ MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay

CHP: Gaye Usluer, Utku Çakırözer, Cemal Okan Yüksel

GAZİANTEP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Abdulkadir Yüksel, Mehmet Erdoğan

CHP: Akif Ekici, Mehmet Gökdağ

MHP: Ümit Özdağ

HDP: Mahmut Toğrul

GİRESUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk

CHP: Bülent Yener Bektaşoğlu

GÜMÜŞHANE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş

HAKKARİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP: Selma Irmak, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan.

HATAY 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu

CHP: Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem

MHP: Mehmet Necmettin Ahrazoğlu

ISPARTA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Süreyya Sadi Bilgiç, Sait Yüce

CHP: İrfan Bakır

MHP: Nuri Okutan

MERSİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Lütfi Elvan, Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan

CHP: Hüseyin Çamak, Durmuş Fikri Sağlar, Aytuğ Atıcı, Serdal Kuyucuoğlu

MHP: Oktay Öztürk, Baki Şimşek

HDP: Dengir Mir Mehmet Fırat

İSTANBUL 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakçı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk

CHP: Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Yakup Akkaya

MHP: Edip Semih Yalçın, İzzet Ulvi Yönter

HDP: Selahattin Demirtaş, Hüda Kaya

İSTANBUL 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Hayati Yazıcı, Volkan Bozkır, Burhan Kuzu, Ayşe nur Bahçekapılı, Fatma Betül Sayan Kaya, Ekrem Erdem, Aziz Babuşcu, Durmuş Ali Sarıkaya, Şirin Ünal, Fatma Benli, Hüseyin Bürge, Haydar Ali Yıldız, Ahmet Hamdi Çamlı, Markar Eseyan

CHP: Selina Doğan, Aykut Erdoğdu, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Süleyman Sencer Ayata, Gülay Yedekci, Kadri Enis Berberoğlu, Didem Engin

MHP: Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu, Celal Adan

HDP: Celal Doğan, Filiz Kerestecioğlu

İSTANBUL 3.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Mehdi Eker, Mustafa Şentop, Mehmet Doğan Kubat, Serap Yaşar, Feyzullah Kıyıklık, Mehmet Muş, Nureddin Nebati, Mehmet Metiner, Harun Karaca, Tülay Kaynarca, Mustafa Yeneroğlu, Erkan Kandemir, Halis Dalkılıç, Mürteza Zengin, Yıldız Seferinoğlu, Abdullah Başcı

CHP: Bilhun Tamaylıgil, İlhan Cihaner, Engin Altay, Ali Şeker, Erdoğan Toprak, Eren Erdem, Mehmet Bekaroğlu, Zeynel Emre, Sibel Özdemir

MHP: Atila Kaya, İsmail Faruk Aksu, Arzu Erdem

HDP: Pervin Buldan, Garo Paylan, Erdal Ataş

İZMİR 1.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Binali Yıldırım, M. Atilla Kaya, Hüseyin Kocabıyık, Necip Kalkan

CHP: Selin Sayek Böke, Musa Çam, Ahmet Tuncay Özkan, Tacettin Bayır, Özcan Purçu, Ali Yiğit, Murat Bakan

MHP: Oktay Vural

HDP: Ertuğrul Kürkçü

İZMİR 2.BÖLGE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Fatma Seniha Nükhet Hotar, İbrahim Mustafa Turhan, Hamza Dağ, Kerem Ali Sürekli

CHP: Zeynep Altıok, Kemal Kılıçdaroğlu, Zekeriya Temizel, Mustafa Ali Balbay, Aytun Çıray, Atila Sertel, Kamil Okyay Sındır

MHP: Ahmet Kenan Tanrıkulu

HDP: Müslüm Doğan

KARS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ahmet Arslan, Yusuf Selahattin Beyribey

HDP: Ayhan Bilgen

KASTAMONU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Hakkı Köylü, Metin Çelik, Murat Demir

KAYSERİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Özhaseki, Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, İsmail Tamer, Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel, Sami Dedeoğlu

CHP: Çekin Arık

MHP: Yusuf Halaçoğlu

KIRKLARELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Selahattin Minsolmaz

CHP: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu

KIRŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Salih Çetinkaya, Mikail Arslan

KOCAELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Fikri Işık, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Çeker, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman

CHP: Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar, Tahsin Tarhan

MHP: Saffet Sancaklı

KONYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ahmet Davutoğlu, Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Hacı Ahmet Özdemir, Ömer Ünal

CHP: Mustafa Hüsnü Bozkurt

MHP: Mustafa Kalaycı

KÜTAHYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mustafa Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu, İshak Gazel, Ahmet Tan

MALATYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Öznur Çalık, Taha Özhan, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar, Bülent Tüfenkci

CHP: Veli Ağbaba

MANİSA 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Selçuk Özdağ, Recai Berber, Uğur Aydemir, Murat Baybatur

CHP: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer

MHP: Erkan Akçay, Osman Oktay

KAHRAMANMARAŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mahir Ünal, Veysi Kaynak, Nursel Reyhanlıoğlu, Celalettin Güvenç, Mehmet Uğur Dilipak, Mehmet İlker Çitil, İmran Kılıç

MHP: Fahrettin Oğuz tor

MARDİN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Orhan Miroğlu, Ceyda Çankırı

HDP: Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Ali Atalan

MUĞLA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Hasan Özyer, Nihat Öztürk

CHP: Akın Üstündağ, Ömer Süha Aldan, Nurettin Demir

MHP: Mehmet Erdoğan

MUŞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Emin Şimşek

HDP: Burcu Çelik Özkan, Ahmet Yıldırım

NEVŞEHİR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider

NİĞDE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen

CHP: Ömer Fethi Gürer

ORDU 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Ergün Taşcı

CHP: Seyit Torun

RİZE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Hasan Karal, Hikmet Ayar, Osman Aşkın Bak

SAKARYA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu

CHP: Engin Özkoç

MHP: Zihni Açba

SAMSUN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Akif Çağatay Kılıç, Çiğdem Karaaslan, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırcalı

CHP: Kemal Zeybek, Hayati Tekin

MHP: Erhan Usta, Hüseyin Edis

SİİRT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Yasin Aktay

HDP: Kadri Yıldırım, Besime Konca

SİNOP 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Nazım Maviş

CHP: Barış Karadeniz

SİVAS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Mehmet Habib Soluk

CHP: Ali Akyıldız

TEKİRDAĞ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mustafa Yel, Ayşe Doğan, Metin Akgün

CHP: Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü

TOKAT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Coşkun Çakır, Zeyiid Aslan, Celil Göçer, Yusuf Beyazıt

CHP: Kadim Durmaz

TRABZON 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora

CHP: Haluk Pekşen

TUNCELİ 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

CHP: Gürsel Erol

HDP: Alican Önlü

ŞANLIURFA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ:  Faruk Çelik, Mehmet Kasım Gülpınar, Halil Özcan, Ahmet Eşref Fakıbaba, Mehmet Ali Cevheri, Mehmet Akyürek, İbrahim Halil Yıldız, Mahmut Kaçar, Kemalettin Yılmaztekin

HDP ŞANLIURFA MİLLETVEKİLLERİ: Osman Baydemir, Dilek Öcalan, İbrahim Ayhan

UŞAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Altay, Alim Tunç

CHP: Özkan Yalım

VAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Beşir Atalay, Burhan Kayatürk

HDP: Figen Yüksekdağ Şenoğlu, Lezgin Botan, Nadir Yıldırım, Tuğba Hezer Öztürk, Adem Geveri, Bedia Özgökçe Ertan

YOZGAT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Bekir Bozdağ, Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer

ZONGULDAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu, Özcan Ulupınar

CHP: Şerafettin Turpcu, Ünal Demirtaş

AKSARAY 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti

BAYBURT 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Naci Ağbal, Şahap Kavcıoğlu

KARAMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Recep Konuk, Recep Şeker

KIRIKKALE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ramazan Can, Abdullah Öztürk, Mehmet Demir

BATMAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Ataullah Hamidi

HDP: Ayşe Acar Başaran, Mehmet Ali Aslan, Saadet Becerikli

ŞIRNAK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

HDP: Faysal Sarıyıldız, Leyla Birlik, Ferhat Encu, Aycan İrmez

BARTIN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Yılmaz Tunç

CHP: Muhammet Rıza Yalçınkaya

ARDAHAN 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Orhan Atalay

CHP: Öztürk Yılmaz

IĞDIR 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Nurettin Aras

HDP: Mehmet Emin Adıyaman

YALOVA 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Fikri Demirel

CHP: Muharrem İnce

KARABÜK 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal

KİLİS 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Reşit Polat, Mustafa Hilmi Dülger

OSMANİYE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu

MHP: Devlet Bahçeli, Ruhi Ersoy

DÜZCE 26. DÖNEM MİLLETVEKİLİ LİSTESİ:

AK Parti: Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna