Öğretmenler Günü hediyesi ne alabilirim
Ana Sayfa »Faydalı Bilgiler » Genel Bilgiler » Öğretmenler Günü hediyesi ne alabilirim

Öğretmenler Günü hediyesi ne alabilirim

   

Öğretmenler Günü hediyesi ne alabilirim

Öğretmenler Günü, öğretmenlik mesleğini icra eden kimseleri onurlandırmak için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği bir kutlama günüdür. 2017 Yılı Öğretmenler günü 24 Kasım Cuma günü icra edilecek. Kutlama etkinlikleri 30 Kasım'a dek sürecek. Peki Öğretmenler gününde öğretmenime nasıl bir hediye alsam diyorsanız. İşte bu yıl öğretmenlerimize nasıl bir hediye alabileceğimiz hakkında bir kaç fikir ve Öğretmenler günü tarihçesi.

Türk öğretmeninin toplumdaki önemini ve değerini belirtmek, öğretmenler ve öğrenciler arasında sevgi saygı ve dayanışma bağlarını güçlendirmek, emekli öğretmenleri saygıyla anmak, öğretmenlik mesleğine yeni atılan öğretmenlerde mesleklerinin yüceliğinin bilincini uyandırmak amacıyla Büyük Önder Atatürk'ün millet Mektepleri Başöğretmenliği'ni kabul ettikleri 24 Kasım, 1981'den bu yana okullarımızda Öğretmenler Günü olarak kutlanır.

24 Kasım Öğretmenler Günü, yaşamlarını bilgiye ve öğretmeye adamış olan Öğretmenlere teşekkür etmek için harika bir fırsat! Elbette kuru kuruya küçük bir teşekkür etmek olmaz! Bunun yerine hatırası olabilecek, gelecekte sizi öğretmeninize hatırlatabilecek ve aynı zamanda Ona kocaman bir teşekkür edebileceğiniz güzel bir öğretmenler günü hediyesi seçmeniz gerekiyor! Teşekkür etmenin en şık yolu, güzel ve anlamlı bir hediye seçmekten geçer.

İşte Öğretmenler Günü hediyesi fikirleri
 

Kişiye Özel Kalemler: Çok klasik gelebilir ancak, tüm öğretmenler gününde akla gelen ilk hediye seçeneği kalemler. Üzerine öğretmeninizin ismini ve soy ismini yazdırarak hazırlatabieceğiniz, çok anlamlı ve çok güzel hediye seçeneklerinden biri.


 Öğretmene Özel Kupa Bardak: Sevgili Öğretmeninize, Öğretmenler odasında keyifle çayını yudumlamasını sağlayacak kişiye özel bir kupa bardak da armağan edebilirsiniz! Piyasa da satılan kişiye özel bir çok kupa bardak modelleri üzerine fotoğraf baskısı, mesaj ve  isim yazdırabiliyorsunuz. Öğretmenlere özel kupa bardaklar, hem fiyatı, hem de kullanılabilirliği açısından güzel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır
 

Çiçek: Bayan bir sınıf öğretmeniniz varsa, çiçekten daha iyi bir öğretmenler günü hediyesi düşünülemez:) Üzerine Öğretmeninize olan sevginizi anlatan bir de sevimli bir not eklediğinizde harika bir seçim olacaktır.


 Öğretmenler Günü İçin El Yapımı Hediyeler: Öğretmeninizi çok ama çok mutlu kılacak, ne kadar çok sevildiğini Ona en güzel şekilde hissettirecek en anlamlı Öğretmenler Günü Hediyesi nedir diye sorarsanız, cevabımız oldukça net; Öğretmene El Yapımı Hediye hazırlamak!  Eğer elinizden geliyorsa, el becerinize güveniyorsanız, 24 Kasım için evinizde Öğretmeninize El Yapımı bir Kalemlik, Fotoğraf Çerçevesi, Çiçek buketi, çikolata buketi gibi hediyeler hazırlayabilirsiniz.
 

Erkek cüzdan modelleri: Erkek öğretmeninize uzun yıllar kullanabileceği ve her kullanışında sizi hatıltabailecek en ideal Öğretmenler günü hediyesi cüzdan!

 

 Saatli Deri Çerçeve: Öğretmene Özel Saatli Deri Çerçeve ile 24 Kasım Öğretmenler Gününde Öğretmeninize hediye edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan deri çerçeve içinde saat bulunmaktadır ve çok kaliteli ve etkili bir öğretmenler günü hediyesidir.


Taşınabilir USB Bellek: Teknoloji çağında olduğumuza göre, öğretmenler günü için en güzel hediye alternatiflerinden bir diğeri de Taşınabilir Flash USB Bellek. 2-4-8 GB veri depolama kapasitesi olan modellerden bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

 Çanta: Bayan öğretmeninizin günlük hayatta olmazsa olmazları arasında yer alan tek aksesuarı çantasıdır. Dolayısıyla sizde ona en kullanışlı hediyeyi vermek istemez misiniz?
 

Yılın En iyi Öğretmeni Oscar Ödülü. Hadi biraz öğretmeninizi gururlandıralım. Başarılı ve gözünüzde en iyi öğretmen sıfatını hak eden öğretmeninize anlamlı bir armağan vermek isterseniz Oscar Heykelciği yine ideal bir seçim! Orijinal altın sarısı rengindeki Oscar Ödülü, en iyi öğretmenler günü hediyelerinden biri!


 Ahşap Anahtarlık: Üzerinde öğretmeninizin ismi yazılı olan bir anahtarlık sizce de çok şık bir öğretmenler günü hediyesi olmaz mı?

 

 Çikolata: Çikolatasız bir hayat düşünülebilir mi? Çikolatayı seven bir öğretmeniniz varsa, Öğretmenler günü için hediyeniz şimdiden hazır demektir O'na kaliteli markalardan güzel bir çikolata hediyesi hazırlatabilirsiniz

 Akrilik Kalp Saat: Üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz, şık bir hediye arıyorsanız vereceğimiz adreslerden birisi de bu akrilik ödüllerdir. Akrilik kalp saat her daim öğretmeninize onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatacak.

LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü  LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü: Öğretmeniniz kitap okumaya aşık biriyse, işte bu ürünü gerçekten çok beğenecek. Geceleri karanlıkta kitap okumayı kolaylaştıran LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü, en ilginç öğretmenler günü hediyesi olmaya aday! İçerisinde cam bulunmayan ve her iki yanında güçlü Led ışıkları sayesinde karanlıklar aydınlığa kavuşuyor. Hem kitap okurken, hem de karanlıkta yapılabilecek rutin işlerde kullanılabilen LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü, fonksiyonel özelliği ile bir çok alanda kullanılabiliyor. Sıradanlıktan ve klasik olmaktan öte bir şekilde Öğretmenime ne hediye alabilirim diyorsanız, bu ürünü tavsiye edebiliriz.

Kalemtıraş KalemlikKalemtıraş Kalemlik: Kalem, kağıt, yazı tahtası, masa ve sandalye bir öğretmenin öğretmenliği süresince en çok kullandığı eşyalardan. Dev kalemtıraş kalemlik, sevgili öğretmeninizin dağınık şekilde masa üzerinde duran tüm kalemlerine çeki düzen veriyor. Tabi ki bu kadar ilginç ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan dev kalemtıraş kalemliğin tek görevi bununla sınırlı değil. Aynı zamanda öğretmeninizin çalışma masasına renk ve hava katıyor. Olağanüstü bir görünüme sahip dev kalemtıraş kalemlik, öğretmenler günü hediyesi olarak hem ilginç hem de oldukça iddialı bir armağan seçeneği.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna