2015 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları sorgulama ekranı
Ana Sayfa »Eğitim » Eğitim Haberleri » 2015 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları sorgulama ekranı

2015 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları sorgulama ekranı

   

2015 ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçları sorgulama ekranı

ÖSYM, 2015 ÖSYS Ek yerleştirme Sonuçları açıklandı. ÖSYS Ek Yerleştirme 2015 Sonuçları bu sayfadan TC kimlik no ve şifreniz ile öğrenebilirsiniz. ÖSYM Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 2015-ÖSYS ek yerleştirme işlemlerinin tamamlandığı açıklandı. İşte Ösym Başkanlığının yaptığı açıklama ile 2015 Üniversite Ek Yerleştirme sonuçları sorgulama sayfası...

2015-ÖSYS Ek Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

2015-ÖSYS Ek Yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 2015-ÖSYS Ek Yerleştirme sonuçları, 28 Ağustos 2015 tarihinde saat 16:15'den itibaren ÖSYM tarafından açıklandı.

Adaylar, Ek Yerleştirme sonuçlarını yukarıda belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Ek Yerleştirme Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri ilgili Üniversite tarafından 31 Ağustos-4 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Adayların kayıt olmak için, yerleştirildikleri yükseköğretim programının bağlı bulunduğu Üniversiteye kayıt için gerekli belgeler ile başvurmaları gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna