Beykent Üniversitesi hakkında bilgi
Ana Sayfa »Eğitim » Üniversiteler » Beykent Üniversitesi hakkında bilgi

Beykent Üniversitesi hakkında bilgi

   

Beykent Üniversitesi hakkında bilgi

Beykent Üniversitesi, 1997 yılında İstanbul'da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Beykent Üniversitesi, 5 ayrı yerleşkede; 8 Fakülte, 4 Yüksekokul, 2 Enstitü, Uzaktan Eğitim Merkezi ve 3Araştırma Merkezi ile eğitim – öğretim yapmaktadır. Beykent Üniversitesinde 49 lisans programı (Uzaktan Eğitimde 3 program), 45 Ön lisans programı (birinci öğretimde (gündüz) 26 program, ikinci öğretimde (gece) 17, uzaktan eğitimde ise 2 program) bulunmaktadır. Üniversitede İngilizce Hazırlık programı ve Akademik Dil Destek programı eğitiminin verildiği Yabancı Dil Hazırlık birimi bulunmaktadır. Beykent Üniversitesinde eğitim-öğretim dili olarak İngilizce, Karma ve Türkçe dilleri kullanılmaktadır.
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİNDE ÇİFT ANA DAL

Çift ana dal eğitiminin amacı, Beykent Üniversitesinde bir lisans programına kayıtlı olan başarılı öğrencilerin ilgili yönetmelik hükümleri doğrultusunda, belirlenen koşulları sağladıkları takdirde üniversitede yürütülen programlar arasında ilgi duydukları ikinci bir dalda lisans diploması alma imkanı sağlamaktır. Çift anadal eğitimi ücretsizdir.


BEYKENT ÜNİVERSİTESİNDE YAN DAL

Yan dal eğitiminin amacı, Beykent Üniversitesinde bir lisans programına kayıtlı olan başarılı öğrencilerin Üniversitede mevcut lisans programları arasında ilgi duydukları ikinci bir dalda sertifika almak üzere bilgilendirmelerini sağlamaktır. Yan dal eğitimi ücretsizdir.
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ BURS KOŞULLARI

Beykent Üniversitesinin %25, %50, %75 ve tam burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burslar karşılıksız olup, başarı durumuna bakılmaksızın öğrenim hayatı boyunca devam eder.
 
LYS Başarı Bursları

Beykent Üniversitesinin (Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) ve Mütercim-Tercümanlık (Rusça) ile İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü dışında) burslu ya da ücretli lisans programlarını tercih ederek ÖSYM tarafından yerleştirilen ve kesin kayıt yaptıran öğrencilerden Türkiye genelinde yapılan LYS puan sıralamasında ilk 1000"e girenlere, her yıl 9 ay süre ile 800 TL burs, ücretli programları tercih edip ilk 1000"e girenlere ayrıca %100 indirim uygulanır.
 
Uluslararası Bakalorya Bursları

Uluslararası Bakalorya diplomasına sahip olup, Üniversiteyi tercih eden öğrencilere Bakalorya derecelerine göre;
 
• 40 ve üstü olanlara % 100
 
• 35 – 40 arası olanlara % 75
 
• 30 – 35 arası olanlara % 60
 
• 24 – 30 arası olanlara % 25
 
• 23 ve altı olanlara % 10 oranında eğitim-öğretim ücretinden indirilmek üzere burs verilir.
 
Akademik Başarı Bursları

Hazırlık sınıfı hariç olmak üzere lisans ve ön lisans öğrencilerinden ÖSYM tam burslu öğrenciler dışındaki öğrencilerden lisans bölümlerinde 1., 2. ve 3. Sınıf, sınıf birincilerine, ön lisans programlarında ise 1. Sınıf program birincilerine %50 oranında eğitim-öğretim ücretinden indirilmek üzere burs verilir.
 
Spor ve Sanat Bursu

Spor Bursu;bursa müracaat ettiği tarih itibariyle son üç yıl içerisinde milli sporcu olan ve Gençlik Spor Genel Müdürlüğü"nden aldığı milli sporcu belgesini ibraz eden faal sporcular, takım sporlarında bursa müracaat ettiği yıl, en üst ligde faal olarak oynayan üniversiteye kayıtlı lisans ve ön lisans öğrencileri ile ülkemizi uluslararası alanda temsil ederek madalya alan sporcu öğrencilere Mütevelli Heyet onayı ile verilir.
 
Sanat Bursu

Üniversite bünyesindeki tüm sanat dallarından birinde uluslararası düzeyde ilk üç dereceye girerek başarı sağlayan öğrencilere verilir. Her yıl, spor ve sanat dallarında bursa başvuran öğrencilerin durumu, burs komisyonu tarafından değerlendirilerek rektörlüğe sunulur. Spor ve Sanat Bursları yabancı dil hazırlık öğrencilerini de kapsar.
 
Kardeş İndirimleri

Kardeş öğrencilere (her birine) %10 indirim uygulanır (Bu indirimden ön lisans öğrencileri de faydalanır)
 
Beykent Eğitim Kurumları Mezunlarına İndirim

Beykent Eğitim Kurumlarından mezun olarak Üniversitede eğitim-öğretim gören öğrencilerden, üniversite öncesi Beykent Eğitim Kurumlarında 3 tam yıl okuyanlara %10, 6 tam yıl okuyanlara %20 ve 8 tam yıl okuyanlara %25 oranında eğitim-öğretim ücretlerinden indirilmek üzere burs verilir.
 
Yüksek Lisans Öğrencilerine Yönelik Burslar

Üniversite lisans programlarından mezun olan ve Üniversite lisansüstü programlarında eğitim-öğretime devam eden öğrencilere eğitim-öğretim ücretinin %25"i burs olarak verilir. * Beykent Üniversitesinin %25, %50 ve tam burslu programlarına yerleştirilen öğrencilere sağlanan burslar karşılıksız olup, başarı durumuna bakılmaksızın öğrenim hayatı boyunca devam eder.
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİNDE YURT OLANAKLARI

Beykent Üniversitesi Ayazağa-Maslak Yerleşkesi ve Beylikdüzü Yerleşkesi Konukevleri; öğrencilere kendilerini evlerinde hissedebileceği rahatlık, güven ve konforu sunmaktadır. Konukevlerinde kalan öğrencilerin yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla, gece ve gündüz görev yapan Konukevi Yöneticileri 24 saat aralıksız hizmet vermektedirler. Konukevi Yöneticileri kendileri için belirlenmiş görev tanımları dahilinde öğrencilerin konukevindeki yaşama adaptasyon sağlamaları ve sorunlarına yardımcı olabilmek adına öğrencilere hizmet sunmaktadırlar.
 
Beylikdüzü Yerleşkesi Konukevi

Beylikdüzü Konukevi, 84 bağımsız daireden oluşmaktadır. Fitnees Salonu, TV salonu, etüt odası, oyun odası ve çamaşırhane ortak kullanım alanı olarak düzenlenmiştir. Her daire 3 oda, Amerikan mutfaklı salon ve banyodan oluşmaktadır. Daireler 3 kişilik, odalar ise tek kişilik olarak düzenlenmiştir. Tek kişinin kalabileceği 1+1 daireler de mevcuttur. Odalarda buzdolabı, aspiratör, set üstü ocak, mikrodalga fırın, televizyon uydu alıcısı ve kumandası, televizyon altı rafı, koltuk takımı, sehpa, yemek masası ve sandalyeleri, mutfak dolabı, elbise dolabı, çalışma masası, kitaplık, çalışma masası sandalyesi, komidin, ayakkabılık, bazalı yatak, yatak koruyucu, yastık, yorgan, nevresim takımı, çarşaf, yastık kılıfı, telefon, ve modem cihazı bulunmaktadır. Dairelerde merkezi yerden ısıtma sistemi olup 7/24 sıcak su kullanılabilmektedir.
 
Ayazağa –Maslak Yerleşkesi Konukevi

Beykent Üniversitesi Ayazağa –Maslak Yerleşkesi"nin yer aldığı, Ayazağa semtinde bulunan modern beş yıldızlı otel konforu özelliklerini taşıyan Konukevi binası 6000 metrekare kapalı alana sahiptir. Yerleşkeye yürüme mesafesinde olan konukevi 2008-2009 eğitim-öğretim döneminde hizmete girmiştir. Konukevinde 121 adet çift kişilik oda yer almaktadır. Ayazağa-Maslak Konukevindeki modern odalarda; kişiye tahsis edilen yatak, (yastık, yatak koruyucu, yatak örtüsü, battaniye, çarşaf, nevresim takımı) ayrıca mini buzdolabı, klima, TV, uydu alıcısı, elbise dolabı, masa, çalışma sandalyesi, aplik aydınlatma ünitesi ayrıca özel internet bağlantısı bulunmaktadır. Odalarda lüks armatürlerle donatılmış banyolar bulunmaktadır.
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİNDE YERLEŞKE OLANAKLARI

Konferans Salonları

İstanbul"un her bölgesine ulaşım bakımından avantajlı konumda bulunan, farklı istek ve ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitede dizayn edilmiş; Beykent Üniversitesi Konferans Salonları, modern imkânlarla hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul" un en önemli kültür-sanat merkezleri arasında yer alan Taksim Bölgesindeki Taksim Yerleşkesi Adem Çelik Amfisi, Maslak"a 5 dakika mesafedeki konumuyla avantaj sağlayan Ayazağa-Maslak Yerleşkesi Konferans Salonu ile İstanbul"un en modern yaşam merkezlerinden biri sayılan, sağlık, alışveriş ve fuar alanlarını içerisinde bulunduran Beykent yerleşim bölgesinde kurulmuş Beylikdüzü Yerleşkesi Sanat Merkezi"nde; her ay yüzlerce seçkin konuk misafir edilmektedir. Modern alt yapısı, çeşitli salon kapasiteleri, ses, ışık sistemleri ve sahne düzenlemeleriyle hizmet veren salonlarında sergi, film gösterimi, tiyatro ve konferans gibi çok çeşitli etkinlikler gerçekleştirilmektedir.
 
Öğrenciler yıl boyunca düzenledikleri tüm etkinlikleri; (konferans, toplantı, seminer, panel ve söyleşiler) bu salonlarda gerçekleştirmektedirler. Rektörlük, Fakülteler ve öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen etkinliklere, öğrenciler, öğretim üyeleri yöneticilerin yanı sıra dışarıdan davetli misafirler de katılmaktadırlar. Ayrıca; her akademik yılın başlangıcında, yeni gelen öğrencilere üniversite ortamını ve Üniversitenin sosyal yaşamını yakından tanımalarını sağlamak, akademisyenlerle öğrencileri buluşturan oryantasyon programları düzenlenmektedir.
 
Kantin / Kafeterya

Üniversitenin Taksim, Beylikdüzü ve Ayazağa-Maslak Yerleşkelerinde bulunan kafeteryalar; restoran; fastfood, pastane ürünleri ve hazır yiyecek çeşitleri ile öğrencilerin hizmetindedir. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve fast-food çeşitleri ile hafta içi saat 18:00"e kadar hizmet verilmektedir. Ayrıca fast-food bölümünde sabahları açık büfe kahvaltı hizmeti de verilmektedir. 12:00-15:00 saatleri arasında restoran bölümünde sunulan yemek menüleri günlük kalori hesaplamaları yapılarak reçetelere göre üretilmektedir. Yaklaşık 50 kişilik bir ekip ve 3 gıda mühendisi ile hizmet veren mutfak “üreticinin ve müşterinin bir bütün olduğu fikrinden hareketle hazırlanmış gıda üretiminde önleyici yaklaşım ilkesine göre geliştirilmiş uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.
 
Spor Tesisleri

Beylikdüzü ve Ayazağa-Maslak Yerleşkeleri"nde bulunan spor salonları futbol dışındaki diğer sportif etkinlikler için öğrencilerin kullanımına açıktır. Spor salonunda basketbol ve voleybol takımları çalışma yaparak üniversiteyi Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu"nun ve diğer özel kurum ve kuruluşların düzenlemiş olduğu müsabakalarda temsil ederek çeşitli başarılar elde etmektedir.
 
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu"nun organize ettiği müsabakalarda, futbol, basketbol, voleybol, yüzme, satranç, doğa sporları ve karate takımları üniversiteyi temsil etmektedir. Ayrıca öğrenciler kendi takımlarını oluşturarak üniversite içindeki turnuvalara da katılabilmektedirler. Ayazağa-Maslak Yerleşkesi spor salonu; 08:30-17:30 saatleri arasında öğrencilerin kullanımına açıktır. Bu spor salonu içinde masa tenisi ve bilardo masaları bulunmaktadır.
 
Beylikdüzü Yerleşkesindeki spor salonu da haftanın 3 günü öğrencilerin kullanımına açıktır. Beylikdüzü Yerleşkesinde, 25m uzunluğunda yarı olimpik ölçülere sahip yüzme havuzu bulunmaktadır. Belirtilen kurallara uygun olarak üniversite öğrencisi ve personelinin kullanımında açık olan yüzme havuzunda, hem akademik çalışmalar hem de sağlıklı yaşam için çalışmalar yapılmaktadır.
 
Sağlık Hizmetleri

Üniversitenin Beylikdüzü ve Ayazağa-Maslak Yerleşkelerinde sağlık sorunlarıyla üniversite polikliniklerinde görevli doktorlar ilgilenmektedir. Öğrencilere ve personele gerektiğinde acil müdahale; ilk müdahale ve süregelen rahatsızlıkların tedavisi ile birlikte yapılmaktadır. Poliklinikte tedavi olmak isteyen öğrenciler Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı"na başvurarak alacakları sevk belgesi ile hafta içi her gün ücretsiz olarak muayene olabilir ve hastaneye sevk alabilirler. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı"na bağlı Beylikdüzü Yerleşkesi Sağlık Hizmetleri Birimi, Meslek Yüksekokulu 2.öğretim öğrencilerinin de bu hizmetten yararlanabilmesi amacıyla hafta içi her gün hizmet vermektedir.
 
Öğrenci Kulüpleri

Üniversite bünyesinde toplam 47 adet öğrenci kulübü bulunmaktadır. Üniversitenin en önemli organlarından biri olan Öğrenci Kulüpleri, birer sivil toplum bilinci ve sorumluluğu ile çalışmaktadırlar. Üniversitede öğrenciler diledikleri alanlarda kulüp çalışmaları yapabilirler, bu amaçla mevcut kulüplere katılmanın yanı sıra, kendi kulüplerini de kurabilirler. Üniversite bünyesinde geleneksel olarak her yıl yapılan etkinlikleri ise;
 
Geleneksel Pusula Şenliği

Üniversite her yıl mayıs ayında büyük bir coşku ile kutlanan Geleneksel Pusula Şenliği"ni düzenlemektedir. Şenlik boyunca; öğrenciler spor, sanat ve kültür etkinlikleri düzenlemekte ayrıca imza günleri, söyleşiler ve konserler de gerçekleştirilmektedir.
 
Mezuniyet Töreni ve Yıl Sonu Defilesi

Üniversite Mezuniyet Töreni sonrasında, Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü öğrencilerinin tasarladıkları kıyafetler yılsonu defilesinde ünlü mankenler eşliğinde sergilenmektedir. Ayrıca Güzel Sanatlar Fakültesi her yıl geleneksel olarak, öğrencilerin çalışmalarından oluşan “Yıl Sonu Sergisi”ni açarak sanat severlere sunmaktadır. Sergiler, Defileler ve Diğer Etkinlikler: Üniversitede, eğitim-öğretim süresince yapılan çalışmalar, düzenlenen etkinliklerle sergilenmektedir. Öğrenciler lisans eğitimlerinin ilk yılından itibaren ders kapsamında çeşitli proje ve sunumlar hazırlamaktadır. Örnek vermek gerekirse; Sinema-TV Bölümü öğrencileri senaryo yazmakta, kısa film çekmekte, Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü çeşitli baskı çalışmaları yapmakta, Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri afiş tasarlamakta, Oyunculuk Bölümü öğrencileri tiyatro oyunu düzenlemektedir. Öğrencilerin yaptıkları projeler üniversitede belirli dönemlerde açılan sergilerle sergilenmektedir. Öğrenciler tarafından uygulamaya yönelik yapılan bu faaliyetlerde amaç, öğrenciyi profesyonel yaşama hazırlamak ve deneyim kazanmalarını sağlamaktır.
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YERLEŞKELERİ

Ayazağa-Maslak Yerleşkesi

Üniversitenin İstanbul ili Maslak İlçesi sınırları içerisinde yer alan 10.000 öğrenci kapasiteli Ayazağa- Maslak Yerleşkesi 2005-2006 eğitim-öğretim yılında hizmete açılmıştır. Bünyesindeki fakültelere ait lisans eğitimlerinin yapıldığı Ayazağa-Maslak Yerleşkesi; derslikler, kütüphane, sanat merkezi, konferans salonları, laboratuvarlar, spor salonları, atölyeler, stüdyolar ve aktivite alanları ile Türkiye"nin modern eğitim mekânlarından biri olma özelliğini taşımaktadır.
 
Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, İletişim Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu ve Hayat Boyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi Ayazağa-Maslak Yerleşkesinde eğitim vermektedir.
 
Beylikdüzü Yerleşkesi

Üniversitenin Beylikdüzü Yerleşkesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesi sınırları içerisinde, Beykent yerleşim bölgesinde kurulmuştur. Bu yerleşim bölgesinde İstanbul kent yaşamının ayrılmaz parçası olan sağlık ve alışveriş merkezleri, barınma ve fuar alanları bulunmaktadır. 16.000 metrekarelik kapalı alana sahip eğitim kompleksinde, modern eğitim alanları, laboratuvarlar, atölyeler, stüdyolar, konferans salonu, sanat merkezi, açık ve kapalı spor alanları, yüzme havuzu ve restaurant yer almaktadır.
 
Meslek Yüksekokulu bünyesinde çağdaş bir teknoloji ve modern altyapı ile ülkemizin ara eleman ihtiyacını karşılayacak şekilde 17"si gündüz, 9"u gece, 2"si uzaktan eğitim olmak üzere toplam 26 farklı bölümde eğitim vermektedir. 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu da 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılından itibaren, hizmet vermeye başlamıştır. 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılında, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, 10.09.2012 tarihli remi gazete, 28407 karar sayısı ile yayınlanarak kurulmuştur.
 
Taksim Yerleşkesi

Türkiye"nin kültür ve sanat alanında en önemli bölgesi sahip olan Taksim Yerleşkesi 2004 yılında eğitim-öğretime açılmıştır. 2008 – 2009 yılında açılan ve eğitime başlayan Hukuk Fakültesi, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimleri yapılan Sosyal Bilimler Enstitüsü ile Fen Bilimleri Enstitüsü, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihî Araştırma ve Uygulama Merkezi ile Beykent Üniversitesi Stratejik Araştırmalar Merkezi (BÜSAM) Taksim Yerleşkesi"nde faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİNDE ERASMUS, FARABİ DEĞİŞİM PROGRAMI

Beykent Üniversitesi öğrencisi olma ayrıcalığı ile üniversitedeki eğitiminiz süresince, yurt dışındaki üniversitelerle imzalamış olunan değişim anlaşmaları kapsamında, Avrupa Birliği"ne üye ülke üniversitelerinde, Amerika Birleşik Devletleri üniversitelerinde veya dünyanın farklı ülkelerinde bulunan üniversitelerde bir yarıyıl ya da bir sene değişim öğrencisi olarak eğitim görme imkânından faydalanabilirisiniz.
 
Üniversite, Avrupa Birliği Ülkeleri üniversitelerinin sahip olduğu “Erasmus Üniversitesi Beyannamesi"ne” sahip bir Avrupa Üniversitesidir. Bu beyanname sayesinde üniversite, Avrupa Birliği"ne üye ülkelerdeki üniversiteler ile öğrenci değişimi başta olmak üzere, pek çok alanda ortak çalışmalar yapmaktadır.
 
Aynı zamanda, her eğitim-öğretim yılında sayıları giderek artan yabancı uyruklu öğrenciler, yurt dışındaki yüksek öğrenimleri için Türkiye"de Beykent Üniversitesini tercih etmektedir. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında üniversitede toplam 600"ün üzerinde yabancı uyruklu öğrenci eğitim görmektedir. Hedef, üniversitenin bir dünya üniversitesi olma yolundaki vizyonuna, uluslararası, alanlarda kurulan yeni işbirlikleriyle her geçen gün biraz daha yaklaşmak, en çok yabancı öğrenciye sahip Türk üniversitesi olmak ve dünya sıralamasının en üst sıralarında yer almaktadır.
 
Aynı zamanda üniversite Yükseköğretim Kurumları arasında öğrenci ve öğretim üyesi değişimini hedefleyen “Farabi Değişim Programı” kapsamında yurtiçindeki üniversitelerle de değişim anlaşmaları imzalamaya başlamıştır. Beykent Üniversitesi öğrencisi olma ayrıcalığı ile öğrencilerin yurt dışında eğitim görebileceği üniversiteler içerisinde, İngiliz Dili ve Edebiyatı"nda İngiltere"nin saygın üniversiteleri arasında yer alan “Cardiff Metropolitan University”, İktisadi ve İdari Bilimlerde dünyanın önde gelen üniversitelerden “Mancehster Metropolitan University”, Yazılım Mühendisliği"nde İsveç"in en büyüğü Stockholm University” ve Tekstil ve Moda Tasarımı"nda İngiltere"nin en köklü kurumlarından University of Saouthampton” gibi pek çok saygın üniversiteleri sayabiliriz.
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTELERİ

• Fen – Edebiyat Fakültesi
 
• Güzel Sanatlar Fakültesi
 
• Hukuk Fakültesi
 
• İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
 
• İletişim Fakültesi
 
• Mühendislik – Mimarlık Fakültesi
 
• *Diş Hekimliği Fakültesi
 
• *Tıp Fakültesi (*Yüksek Öğretim Kurulu genel kurulunca uygunluğu Milli Eğitim Bakanlığına gönderilmiştir.
 
2013- 2014 Eğitim-Öğretim yılında öğrenci alınmayacaktır.)
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ YÜKSEKOKULLARI

• Yabancı Diller Yüksekokulu
 
• Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEKOKULLARI

• Sağlık Bilimleri Yüksekokulu
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA MERKEZLERİ

• Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihî Araştırma ve Uygulama Merkezi
 
• Stratejik Araştırmalar Merkezi (BÜSAM)
 
• Hayat Boyu Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi
 
• Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
 
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ADRESİ

Ayazağa-Maslak Yerleşkesi :

Ayazağa, Maslak İstanbul
 
Beylikdüzü Yerkeşkesi :

Beykent, Büyükçekmece İstanbul
 
Taksim Yerleşkesi :
 
Sıraselviler, Beyoğlu İstanbul
 
Çengelköy Üsküdar Yerleşkesi:

Çengelköy Üsküdar İstanbul
 
Ortaköy Yerleşkesi:

Ortaköy, Beşiktaş İstanbul
 
Tel : 444 1997
 
www.beykent.edu.tr

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna