Asena Erkin kimdir nerelidir
Ana Sayfa »Biyografi » Asena Erkin kimdir nerelidir

Asena Erkin kimdir nerelidir

   

Asena Erkin kimdir nerelidir

Magazin manşetlerinde; lüks arabası, giyim kuşam tarzı ve tabii ki Caner Erkin'le evliliğiyle adından söz ettiren Asena Erkin kimdir ve Asena Erkin nereli? Asena Erkin hayatı bu sayfada derledik. İşte Asena Erkin vikipedi yani yaşamı hakkında tüm detaylar.
 

Asena Erkin, 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Asena Erkin boyu 1.70 m. kilosu 55 kg. Burcu akreptir. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli'de okudu. Liseden sonra İspanya'ya gitti.

İspanya"da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye"ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi"nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent"te öğrenciyken evlenince İstanbul"a geldi okulu dondurdu. Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü"nde okumaya başladı.
 

“Ase88” adında kendi markasını yarattı. WhatsApp"tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner"in forma numarası. Ayrıca İstinye"de “Asena 88” adlı bir mağaza açtı.
 

asena erkin hayatı2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı.
 

Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV"de iki hafta “Hey Canlı”nın sunucusu Özge Ulusoy"un yerine sunuculuk yaptı.
 

Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

Asena Erkin Sosyal Medya Hesapları
 
Twitter: https://twitter.com/asenaerkin
 
İnstagram: http://instagram.com/asenaerkin

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna